Popis produktu

Odrážadlo FUNNY 2 v 1 je originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom.

 Vzhľadom k tomu, že si môžete nastaviť výšku a vymeniť dve zadné kolesá za jedno, nemusíte kupovať každý rok nové odrážadlo. FUNNY WHEELS vami vydrží, kým nebudete kupovať prvý bicykel.

Počas pár minút sa zmení trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové, má 2 výškové polohy a je možné ho nastaviť vpred a vzadu (s rozdielom 3 cm).

Dizajn bezpečný aj pre tie najmenšie z odolného a nezávadného plastu, s čalúneným spojom čistiaceho teplej vody a soľovými čistiacimi prostriedkami kompletne vyrobenými v Českej republike.

Dieťatko začne jazdiť na trojkolesovom odrážadle, až povyrastie, jednoducho FUNNY WHEELS zdvihnete o 3 cm vyššie a pokračuje ďalej. Až príde čas trénovať balanc, jednoducho vymeníte dve zadné kolieska za jedno a dieťa sa môže začať pripravovať na jazdu na bicykli.

Odrážadlo je pri tom stabilné (vo variante s tromi koly). Vidlica má obmedzený rozsah otáčania a ovládač sa nedá preklopiť. Rukoväti riadidiel sú na konci rozšírené a tým chráni detskú ruku pred poranením. Odrážadlo je hračka, ktorá baví asi každé dieťaťa.

S FUNNY WHEELS si užije radosť z pohybu, zlepšuje svoje motorické schopnosti a koordináciu, vyvíja pozornosť a rovnováhu. Vaše spoločné prechádzky budú dlhšie, rýchlejšie a zábavnejšie.

Technické parametre: odporúčaný vek: od 18 mesiacov nosnosť: 50 kg váha odrážadla: 1,5 kg výška sedla: 27/30 cm šírka riadidiel: 30 cm rozteč zadných kol: 20 cm priemer kola: 19 cm šírka pneumatiky: 4 cm

Parametre produktu

MateriálPlast
ZnačkaNellys
Nosnosťdo 50kg
Typ odrážadlaDetské
Nastaviteľné sedadloÁno
Zvonček / KlaksónNie
BrzdaNie
DodanieDo týždňa

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Odrážadlo Funny 2v1 modré

Odrážadlo Funny 2v1 modré

Odrážadlo FUNNY 2 v 1 je originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom.

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.