Kočíky 781 produktov

Online ponuka kočíkov za najlepšie ceny. Najnovšie módne trendy, top značky kočíkov. Pohodlné vozenie pre každého drobca. Kombinované kočíky, športové a golfové kočíky, aj kočíky pre dvojičky, doplnky ku kočíkom a detské fusaky.
 

Podkategórie

 • Športové a golfové

  Široký výber športových a golfových kočíkov za najlepšie ceny s rýchlym dodaním. Vybrať si môžete z viac ako 100 typov golfových a športových kočíkov.

  Športové

  Hneď ako dieťa začne sedieť asi v šiestom mesiaci môžete ho začať voziť v športovom kočíku, ktorý je podstatne skladnejší a ľahší ako kočíky s vaničkami. Deti narodené v lete majú, v zime viac ako pol roka no môže im byť ešte v športovom kočíku zima. Treba na to dať pozor. Pri prechode z vaničky do športovej časti  často ešte dieťa  nie je dosť silné na to, aby sedelo bez opory. Preto by kočík mal umožňovať aj čo najpohodlnejšie ležanie v športovej časti. Dieťa v nej bude pomerne často aj spať. Samozrejmosťou sú bezpečnostné pásy. Štandardné typy sú 3 alebo 5 bodové. Športové kočíky majú tri alebo štyri veľké kolieska, ktoré zabezpečujú stabilitu, absorbujú nárazy a umožňujú bezproblémové bezpečné brzdenie.  Štandardná maximálna nosnosť športového kočíka je dieťa do 15 kilogramov.Štandardná hmotnosť športového kočíka je od 6 do 17 kilogramov a existujú štvor aj trojkolesové prevedenia.

  Golfové

  Golfové kočíky sú určené pre moderné aktívne mamičky. ľahké a spratné, takže s nimi môžete bez problémov cestovať alebo ísť na nákup. Niektoré golfáče navyše vybavené priestranným  košíkom vhodným na uloženie nákupov a kojeneckých potrieb. Väčšina golfáčov je určená na letné mesiace, ale existujú aj modely určené na celoročné použitie. Existuje mnoho konštrukčných variantov pre golfové kočíky. Vyberať môžete z modelov s malými kolieskami a aj z modelov s väčšími terénnym kolieskami  pevnou aj polohovacou podperou chrbta. A na výber sú variabilné podpery nôh.Golfáče- štandardne bývajú vybavené bezpečnostnými popruhmi.Ak je pre vás dôležitá jednoduchá mobilita a skladnosťgolfový kočík musíte mať. Štandardná hmotnosť golfového kočíka je od 5 do 10 kilogramov a ich maximálna nosnosť je dieťa od 15 do 18 kilogramov.

 • Kombinované

  Kočíky dvoj aj troj kombinácie. Kočíky 3 v 1 aj 4 v 1 . Kombinované kočíky obsahujúce športový kočík, hlboký kočík, autosedačku a niektoré modely obsahujú v sete aj tašku na kočík.

  Ideálne riešenie je  kombinovaný kočík.  Je to síce jednorázovo vyššia investícia, ale v konečnom dôsledku Vám dokáže ušetriť. Dobrý kombinovaný kočík je kombinácia športového kočíka, hlbokej vane a tiež autosedačky. Podvozok kočíka je variabilný a pomocou nadstavcov a adaptérov je k nemu možné pripevniť vždy potrebnú nadstavbu v podobe  autosedačky, športovej časti či vaničky .  Medzi  kombinovanými kočíkmi sú aj modely, ktoré rastú spolu s Vaším dieťaťom. Umožňujú  viac možností nastavenia sklonu sedacej časti a posúvanie operadla na nohy. Flexibilný kočík s nastaviteľnou výškou sedadla  môžete využiť  aj ako jedálenskú stoličku na návšteve u rodiny či známych či v slabo vybavenej reštaurácii.

  Ak sa v prvých troch  rokoch  chystáte voziť vaše mimino veľa v aute kombinovaný kočík   je pre Vás hra na správnu kartu. Je to veľmi vkusné praktické riešenie pre mladé mamičky. Dôležité je pred  kúpou si zmerať rozmery auta a uistiť sa, že sa Vám kočík vojde do kufra.  Takýto typ kočíka Vám poslúži od narodenia mimina približne tri roky v staršom veku ho už stačí doplniť väčšou športovou buginou.  Vanička pre hlboký kočík býva pri kombinovaných kočíkoch menšia nakoľko je kočík prispôsobený pre väčšie množstvo kombinácií.  Športová časť býva vybavená možnosťou polohovania chrbtovej opierky a tiež opierky nôh.

  Pre mestské mamičky odkázané na transport hromadnej dopravy  odporúčame ľahké, ale robustnejšie riešenie, kombinovaného kočíka, ktoré sa dobre a rýchlo skladá a je kompaktné. Dobrý je tiež kočík s väčšími kolieskami je pohodlnejší na dlhšie prechádzky.  Ak sa chystáte trampovať po snehu a ľade, tráve a nespevnených cestách model s veľkými kolesami je správna voľba.

 • Kočíky pre dvojičky

  Kočíky pre dvojičky a súrodenecké kočíky. Pre dve deti, môžete kúpiť dvoj dokonca aj troj kočíky s vaničkami za sebou a tiež s vaničkami vedľa seba.

  Pre dve deti, môžete kúpiť dvoj dokonca aj troj kočíky s vaničkami za sebou a tiež s vaničkami vedľa seba. V závislosti od modelu a konfigurácie, niektoré z nich môžu byť použité u detí rôzneho veku. Keď sa zamyslíte ako rýchlo deti rastú, tak je hmotnosť kočíka dôležitý faktor. Samozrejme často ovplyvňuje pevnosť na druhej strane dve deti plus kočík taška s detskými potrebami často nákup a mamička má čo robiť aby to uniesla. Dobrým materiálom sú spevnené odľahčené zliatiny hliníka. Hmotnosť súrodeneckých kočíkov sa pohybuje od 8 do 30 Kg.  Vaničky za sebou. Sa umiestňujú na podvozok veľmi ťažko, ale takýto kočík má tiež svoje výhody, oveľa ľahšie sa s ním dostanete cez úzke dvere . Kočík s vaničkami za sebou sa ale oveľa ťažšie ovláda a ťažšie sa s ním manipuluje napríklad pri vychádzaní na obrubník. Vaničky za sebou sa často využívajú pre súrodenecké kočíky pre deti rôzneho veku.  Vaničky vedľa seba . Majú výhodu ľahšej manipulácie tiež vidíte obe detičky a máte k nim bezproblémový prístup. Sú vhodné najmä pre dvojičky nakoľko sú obidve vaničky rovnaké.

 • Fusaky / nánožníky

  Detské zimné aj letné fusaky za najlepšie ceny. Fusaky Mima, Quinny, zimné aj letné sady na športové kočíky.  Fasion sady ako doplnková výbava pre kočíky.

 • Doplnky ku kočíkom

  Vyberte si z našej širokej ponuky doplnkov ku kočíkom. Ponúkame rôzne tašky, fusaky, slnečníky, držiaky, pláštenky a mnoho iných. Sú rôznych farebných kombinácii s rôznymi motívmi od drahších po lacnejšie. Doplnky ku kočíku sa zíde každej mamičke. 

 • Zavinovačky

  Detské bavlnené zavinovačky Womar, New Baby a Belisima. Či už je zima , alebo leto v chladné dni sa bábätku zíde zavinovačka.

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 781 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 781 položiek

Follow us on Facebook