Hračky 1853 produktov

Ponúkame široký výber hračiek pre najmenších, hračky na cesty, do vody, do piesku, na záhradu, interaktívne hračky, melodické, drevené, hudobné a robotické hračky, stavebnice, spoločenské hry, autá, bábiky, hračky pre mladých vedcov a iné.

Podkategórie

 • Bábiky, kočíky pre...

  Bábiky, sady riadov, prvá detská kuchynka, kozmetický salón či sada pre princezné. Hračky a drobnosti určené len pre dievčatá.

 • Hračky pre najmenších

  Hračky pre deti sú veľmi dôležité, preto ich potrebuje už ten najmenší drobec. Už malé  bábätká si  pomocou hračiek rozvíjajú vnímanie, zmyslové orgány, zdokonaľujú jemnú a aj hrubú motoriku. Ponúkame obrovský výber hračiek už pre tých najmenších ako napríklad hračky do vane, hrkálky, hryzátka, hračky na počúvanie, ktoré hrajú melódiu a rozvíjajú sluchové vnímanie, hračky na rozvoj jemnej motoriky ako sú malé loptičky, obrázkové knižky z látky, hračky, ktoré majú pestré farby na rozvoj zraku a mnoho iných. Vyberte svojmu dieťatku svoju prvú hračku, ktorá je predovšetkým bezpečná a kvalitná, pretože malé bábätko spoznáva najprv všetko pusou.

 • Elektrické vozidlá

  Aj vy máte dieťatko, ktoré sa rado vozí? Či už máte dievčatko alebo chlapčeka, každé dieťatko má veľkú radosť z vlastného detského vozidla na elektrický pohon. Na našom eshope si vyberiete z najmodernejších modelov v štýlových pestrých farbách pre chlapca, ale aj dievčatko s rôznymi funkciami pre všetky vekové kategórie.  Ak rodičia chcú mať istotu, niektoré detské vozidlá pre menšie deti sú vybavené aj diaľkovým ovládačom pre rodičov, čo je veľká výhoda. Vybrať si môžete samozrejme detské vozidlo aj pre súrodencov, ktoré sú dvojmiestne či detskú štvorkolku prípadne trojkolku.  Urobte svojmu dieťatku radosť vlastným novým autíčkom s pohonom. 

 • Hojdacie koníky

  Hojdacie zvieratká pre deti. Nájdete u nás hojdacie koníky, lienky, zajačiky a iné zvieratká. Sú v štýlových a pestrých farbách. Sú vhodné už aj pre najmenšie deti.

 • Podložky ohrádky deky...

  Interaktívne detské ohrádky a deky s hrazdami plnými hračiek pre batoľatá, ktoré sa ešte nevedia hýbať.

 • Hudobné nástroje pre...

  Hľadáte pre svoje dieťatko kvalitný detský hudobný nástroj?  Hra na detský hudobný nástroj patrí medzi najobľúbenejšie detské aktivity. Hudobné nástroje sú pre deti veľmi zábavné a tiež užitočné. Rozvíjajú tvorivosť, pozornosť, fantáziu, zmysel pre rytmus a samozrejme hudobné cítenie a talent. Ponúkame široký sortiment rôznych hudobných nástrojov, ktoré vyzerajú ako skutočné. napríklad gitary, klavír, flauty, harmoniky, piana alebo bubny pre rôzne vekové kategórie. U nás si vyberie aj chlapec aj dievčatko, pretože máme širokú ponuku rôznych motívov a farebných prevedení.  Urobte svojmu muzikantovi radosť a kúpte mu originálny darček na ktorom si bude môcť zahrať svoju obľúbenú pesničku. 

 • Plyšáky

  Plyšové hračky tiež hrejivé príšerky a hračky. Plyšáky zvieratká rôzne druhy aj rozprávkové postavičky. V ponuke plyšový macko, sloník, opička, žirafa a mnoho iných.

 • Stavebnice

  Každý z nás mal ako malý svoju stavebnicu. Stavebnice patria medzi najobľúbenejšie hračky detí. Neprebavia sa s nimi len deti ale aj dospelý. Mnohých z nás dospelákov tiež baví tráviť voľný čas spolu so svojim dieťatkom práve skladaním stavebnice. Deti si prostredníctvom nich rozvíjajú predstavivosť, jemnú motoriku, učia sa tvoriť a aktívne myslieť. Stavebnice sú veľmi dobré aj na trpezlivosť a sústredenosť. Stavať si vlastné domčeky, lietadlá, autá a iné deti fascinuje a veľmi baví,  preto sú schopné stráviť aj hodiny so stavebnicou. Ponúkame široký výber kvalitných a bezpečných stavebníc pre rôzne vekové kategórie aj pre chlapcov, aj pre dievčatká. Vyberte svojmu dieťatku vhodnú stavebnicu a postavte si spolu s ním napríklad vysnívaný domček. Určite sa veľmi poteší. 

 • Spoločenské hry

  Na našom internetovom obchode nájdete najznámejšie moderné ale aj klasické spoločenské hry, ktoré sú veľmi obľúbené u detí aj rodičov. Sú veľmi užitočné, pretože podporujú myslenie detí,  súťaživosť a spoluprácu. Ponúkame spoločenské hry rôznych druhov ako sú stolové, kartové, doskové a pre rôzne vekové kategórie. Jednoduchých hry už pre najmenších, sú veľmi náučné a tak sa deti prostredníctvom hry naučia veľa nových vecí. Deti ich obľubujú aj kvôli  pestrým ilustráciám.  No pre staršie deti sú v ponuke aj zložitejšie spoločenské hry, pri ktorých si zdokonaľujú logiku a hľadajú nové stratégie. Spoločenské hry sa deti môžu zahrať s kamarátmi, súrodencami alebo aj s rodičmi. Doprajte svojmu dieťatku originálny darček pri ktorom sa môžete pobaviť, zasmiať a zažiť nezabudnuteľné chvíle spolu s ním. 

 • Kreatívne a výtvarné...

  Kreatívne hračky pre deti sú veľmi dôležité a efektívne. Poskytujú deťom zábavu a zároveň si zlepšujú jemnú motoriku, trpezlivosť a zručnosť. Pri kreatívnych hračkách deti využívajú svoju fantáziu a predstavivosť, preto sú veľmi  obľúbené. V našej ponuke si príde na svoje dievča ale aj chlapec. Máme široký výber kreatívnych setov pre dievčatá pomocou ktorých si môžu vyrobiť vlastnú kabelku, upliesť vlastný náramok, urobiť si vlastnú bižutériu alebo si vyšiť obrázok podľa svojej fantázie. Pre chlapcov ponúkame napríklad sady na pieskovanie alebo modelovanie autíčok a dinosaurou z plastelíny. Zlepšovanie jemnej motoriky zaručujú aj výtvarné hračky. Sú veľmi obľúbené najmä u dievčat, no samozrejme môžu zaujať aj chlapca. Medzi výtvarnými hračkami, ktoré ponúka náš internetový obchod nájdete rôzne detské tabule, omaľovánky, vystrihovačky, typické farebné kriedy a rôzne potreby na maľovanie vodovými alebo temperovými farbami. Potešte svoju ratolesť kreatívnou alebo výtvarnou hračkou, ktorá bude zároveň preňho aj užitočná. Deti majú najväčšiu radosť z hračiek, ktoré si sami vytvoria podľa seba. 

 • Kocky a puzzle

  Kocky sem puzzle tam ja vás všetky poskladám. Drevené aj plastové dokonca aj flaušové. Puzzle z dreva z papiera tak nečakaj a vyberaj.

 • Drevené hračky

  Pamätáte si na svoje obľúbené prvé drevené hračky? Doprajte ich aj svojim deťom. Na našom internetovom obchode nájdete najväčší výber edukačných drevených hračiek. Drevené hračky sú stále obľúbene u detí, sú bezpečné a hlavne zdraviu neškodlivé. Vyrábané sú z kvalitného prírodného dreva a niektoré sú ručne maľované. Ponúkame široký výber rôznych druhov a farieb drevených kociek, skladačiek, autíčok a mnoho iných. Doprajte svojmu dieťatku prírodnú hračku z ktorej sa bude určite tešiť.  

 • Autodráhy

  Nová autodráha poteší dievčatko aj chlapčeka. Vzájomné predbiehanie je perfektná zábavka pre súrodencov i rodičov. Ponúkame široký výber autodráh rozličných druhov. Môžete si vybrať dlhšiu, kratšiu, s nadjazdmi alebo rôzne klopenými zákrutami. Ponúkame autodráhy s modernými a najnovšími modelmi autíčok v rôznych štýlových prevedeniach a farbách. U nás nájdete autodráhy s možnosťou zostavenia až troch alebo viacej tratí. 

 • Roboty

  Robotické hračky HexBot. Chrobáky, aquaboty, nanoboty. Moderné Hi-Tech hračky za bezkonkurenčné ceny. Robotické hračky sa v dnešnej dobe tešia veľkej popularite.

 • Autíčka, tanky, lode

  Coolové RC-Modely na diaľkové ovládanie. Automobily, lode aj pracovné či bojové stroje. Tiež modely bez diaľkového ovládania. Obidve verzie nájdete aj plastové aj kovové aj drevené. Stačí si vybrať.

 • Helikoptéry, drony a...

  Vrtuľníky aj drony na diaľkové ovládanie pre super zábavu. Dron alebo aj vrtuľník poteší každého malého drobca a je to vždy perfektný darček ktorý poteší či už chlapca alebo dievča. Možnosť hrania sa v interiéry aj exteriéry. Expresné doručenie a dobrá kvalita za perfektnú cenu.

 • Skákadlá

  Skákadlo vhodné na zavesenie do dverí, tiež nafukovacia gymnastická lopta na skákanie či skákací psík. Všetko pre skok pre neposedných loptošov a loptošky.

 • Figúrky a zvieratká

  Každé dieťatko poteší figúrka zo svojho obľúbeného seriálu, rozprávky alebo figúrka zvieratka. U nás nájdete obrovský sortiment najrôznejších figúrok ako sú napríklad vojaci, rytieri, zvieratká, figúrky rôznych povolaní alebo známe postavičky. Sú z kvalitného materiálu, a preto sú zdravotne bezpečné.  Ponúkame postavičky, figúrky a zvieratká rôznych veľkostí, preto si u nás vyberie tú svoju obľúbenú každé dieťa rôznej vekovej kategórie. Sú v mnohých farebných a pestrých prevedeniach, čo sa deťom veľmi páči a preto sa s nimi vedia vyhrať. Urobte svojmu dieťatku radosť obľúbenou figúrkou, postavičkou alebo zvieratkom. 

 • Ostatné pre chlapcov

  Detské sady náradia či stolík s náradím. Hračky a sady hračiek určené prevažne pre chlapcov.

 • Hračky do piesku

  Formičky, vedierka, lopatky aj hrabličky na zábavu s pieskom. S našimi formičkami máte istotu, že Váš plážový hrad bude určite najkrajší na celej pláži. Hračky vhodné aj pre hru na pieskovisku.

 • Hračky do vody

  Loptičky, zvieratká aj rozprávkové postavičky, ktoré hravo zvládnu aj pobyt vo vani či pri bazéne. Kúpanie je pre nás pre celú rodinu vždy veľká zábava. Zoberieme aj ocka hlavne veľa hračiek a ideme na to.

 • Detské bazény a...

  Detské nafukovacie bazéniky aj bazény pre celú rodinu a tiež nafukovacie hračky, a pomocné plavecké kolesá a rukávniky.

 • Šmýkačky a pieskoviská

  Detské šmýkačky a pieskoviská za super ceny. Vlastná nová šmýkačka pre domáce vilomeniny.

 • Detské hojdačky

  Každý malý beťár sa rád hojdá. Ponuka hojdačiek rôznych typov. Detské hojdačky na zavesenie nielen do exteriéru.

 • Zimné sánky a lopáre

  Drevené detské sane a boby. Expresné doručenie na sane aj boby. Zabavte sa na snehu.

 • Písmenká

  Drevené detské písmenká abecedy pre hravé a rýchle naučenie sa písať a čítať.

 • Párty a karneval

  Detské karnevalové a párty kostýmy tiež lampióny a iné vychytávky pre zlepšenie nálady na každej párty či oslave.

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 1853 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 1853 položiek

Follow us on Facebook