Hygiena 1294 produktov

Kúpanie, prebaľovanie, starostlivosť o detskú pokožku, nechtíky a zuby sú pre dieťatko dôležité.  Ponúkame Vám široký sortiment potrebný pre detskú hygienu, ako sú plienky, osušky, uteráky, nočníky, teplomery, odsávačky na soplíky, detskú kozmetiku a iné.

Podkategórie

 • Plienky

  Je veľmi dôležité aby sa vaše dieťatko cítilo s plienkou pohodlne. Náš internetový obchod vám ponúka široký sortiment látkových aj jednorazových plienok rôznych značiek a typov. U nás nájdete plienky pre všetky vekové kategórie s rôznymi detskými motívmi. Ponúkame výborné bavlnené, flanelové, mäkké a dobre sacie látkové plienky pre dievčatko ale aj chlapčeka. V dnešnej dobe skoro každá mamička kupuje jednorazové plienky. Sú praktické, ušetria veľa času, dobre držia a tiež veľmi dobre absorbujú. Môžeme ich rozdeliť na štyri hlavné kategórie: novorodenecké, ktoré sú označené jednotkou a sú pre deti od 2 do 5kg,  mini sú označené dvojkou a sú od 3 do 6kg, midi sú označené trojkou a sú od 4 do 9kg a plienky maxi sú označené štvorkou pre deti od 9kg. Vyberte si z našej širokej ponuky plienky, ktoré budú vyhovovať vám a hlavne vášmu dieťatku. 

 • Deky

  Ponúkame kvalitné, na dotyk príjemné a hrejivé detské deky, ktoré sú vhodné do postieľky, kočíka alebo len tak na hranie. Dieťatko deka zahreje v každom ročnom období. Deky sú z rôznych materiálov v rôznych veľkostiach.

 • Osušky, pončá a župany

  Výber detských osušiek z kvalitného a hebkého materiálu, ktoré sú príjemné na dotyk. Vyberte si z rôznych rozmerov, pestrých farieb od klasických po moderné s kapucňou. Perfektne chránia pred chladom, výborne sajú vodu a zachovávajú si svoju farbu aj motív. U nás si nájde svoju obľúbenú osušku chlapček ale aj dievčatko. Vyberte svojmu dieťatku osušku, ktorú si zamiluje. Bavlnené aj flaušové detské uteráky a osušky za super ceny.

 • Vaničky, lehátka a...

  Každé bábätko keď sa narodí sa kúpe každý deň v novorodeneckej vaničke, a preto je dôležité aby bola pohodlná pre mamičku aj dieťatko. Ponúkame široký výber rôznych druhov vaničiek pre náročné aj menej náročné mamičky. Tú správnu vaničku nájdete v rôznych pestrých aj neutrálnych farbách s detskými motívmi alebo bez nich pre chlapčeka aj dievčatko. U nás nájdete vaničky, ktoré sú z kvalitných materiálov,  moderné, rôznych tvarov a pohodlné pre vás aj vaše dieťatko. Novorodenecká vanička patrí medzi základnú výbavičku pre bábätko. Vyberte si tú správnu na našom internetovom obchode zo širokej ponuky za výhodné ceny. 

 • Nočníky a sedátka

  Chcete svoje dieťatko naučiť chodiť na nočník? Ak chcete byť úspešný dieťatko si musí svoj nočník obľúbiť. U nás nájdete nočníky v pestrých farbách s veselými postavičkami pre dievčatko aj chlapčeka.  Sú tak tvarované aby sa dieťatku pohodlne sedelo, sú z kvalitného materiálu a hlavne ľahko umývateľné. Vyberte svojmu dieťatku z našej ponuky taký nočník, aby naň rád chodilo a bola to preňho zábava.  

 • Prebaľovacie podložky

  Textilné aj plastové podložky na prebaľovanie novorodencov a príslušenstvo. Prebaľovacie nadstavce a a tiež návleky na prebaľovacie podložky.

 • Ostatné pomôcky

  V našej ponuke nájdete aj ostatné pomôcky ako sú odsávačky na hlieny, koše na plienky, dojčenské váhy, prebaľovacie podložky aj iné. Sortiment je v rôznych veľkostiach, v rôznych farbách a prevedení. Sú kvalitné a cenovo dostupné. Určite nájdete potrebnú pomôcku pre chlapčeka aj pre dievčatko. 

 • Vlhčené obrúsky

  Detské vlhčené obrúsky pre jemnú pokožku. Na výber sú parfumované alebo neparfumované rôznych značiek ako sú Pampers, Linteo Baby a iné.

 • Detská kozmetika

  Každé bábätko potrebuje svoju vlastnú kozmetiku. Jeho pokožka je menej odolnejšia ako u dospelých a potrebuje naozaj výbornú starostlivosť. Ak chcete pokožku Vášho dieťatka udržať zdravú, je dôležité aby ste udržovali jej hebkosť a aj odolnosť. Náš internetový obchod ponúka široký výber detskej kozmetiky pre novorodeniatka ale aj dojčatá, batoľatá a staršie deti. Ponúkame šampóny, sprchové gély, peny do kúpeľa, klasické mydlá, detské olejčeky, ochranné krémy proti chladu, krémy na tvár, na telo, na zadoček, zapareniny a mnoho iných. Sú rôznych značiek, kvalitné, parfumované, neparfumované a pre staršie deti s obľúbenými detskými motívmi. Vyberte tú správnu kozmetiku pre vaše dieťatko práve u nás. 

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 1294 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 1294 položiek

Follow us on Facebook