Kŕmenie 1042 produktov

Ponúkame Vám kompletné vybavenie, ktoré potrebujete na kŕmenie, dojčenie a výživu dieťatka. Máme široký výber kojeneckých fliaš, cumlíkov, podbradníkov, detských hrnčekov a príborov, pomôcok pri dojčení a ohrievačov stravy

Podkategórie

 • Jedálenské stoličky

  Detské jedálneské stoličky sú perfektné pre deti, ktoré sa začínajú učiť samé papať. Ponúkame plastové, ale aj klasické drevené stoličky. Niektoré sú polohovateľné a niektoré sa dajú rozložiť na samostatný stolík a stoličku. Ponúkame jedálenské stoličky pre dievčatko aj chlapčeka, sú v rôznych farebných kombináciách.

 • Detská výživa

  Umelé mlieka sa nikdy nevyrovnajú materskému mlieku, pretože materské mliečko je najlepšie prispôsobené Vášmu dieťatku a ľahšie stráviteľné. No nie každá mamička má možnosť kojiť , preto na našej internetovej stránke ponúkame rôzne detské umelé mlieka, ktoré sa už v dnešnej dobe svojim zložením veľmi približujú k materskému mlieku a obsahujú všetky potrebné živiny a vitamíny. U nás si môžete vybrať aj z rôznych detských výživ a kaší, ktoré sú vo všetkých príchutiach. Sú naozaj kvalitné a rôznych značiek ako Nutrilon, Sunar, Beba, Hami, a preto si každá mamička určite vyberie tú svoju značku pre svoje dieťatko.  

 • Fľaše Príbory Taniere...

  Každé bábätko bude potrebovať fľaštičku z ktorej sa mu bude pohodlne piť. V dnešnej dobe je naozaj veľa druhov dojčenských fľašiek. Sú rôznych veľkostí, materiálu  a rôznych tvarov napríklad so širším hrdlom alebo užším hrdlom. Fľaška s užším hrdlom je lepšia pre malé deti, pretože sa im lepšie drží v maličkých ručičkách, a preto sa môže naučiť skôr piť z fľašky bez pomoci. Fľašky so širším hrdlom sú lepšie pre mamičky, pretože sa lepšie napĺňajú a sú ľahšie umývateľné.  Ďalej ponúkame sklenené fľašky, alebo umelé. Podľa veľkosti si môžete vybrať 3 druhy. Malé fľašky, ktoré majú objem približne 125 ml, stredné fľašky, ktoré majú objem približne 250 ml a veľké fľašky, ktoré majú objem 330 ml.  Dôležitý je pre dieťatko aj cumlík na fľaši. Existuje veľa rôznych tvarov, veľkostí aj materiálov. Výber záleží len a len na vašom dieťatku. U nás si môže vybrať mäkký cumlík s pomalým prietokom alebo cumlík, ktorý má rýchlejší prietok. Vyberte u nás svojmu bábätku tú najvhodnejšiu fľaštičku. 

 • Cumlíky

  Ponúkame rôzne druhy cumlíkov,  od klasických po moderné, ktoré sú anatomicky tvarované pre správny vývoj zúbkov.Všetky cumlíky sú kvalitné a bezpečné buď zo silikónu alebo latexu. Nájdete ich v rôznych veľkostiach, v pestrých farbách s detskými obrázkami alebo aj bez nich. V našej ponuke nájdete obľúbené cumlíky značiek Nuk, Avent, Pharm Shop, Mam a mnoho iných. Vyberte svojmu bábätku cumlík s ktorým bude určite pokojnejšie a kľudnejšie. 

 • Podbradníky

  Ani jedna mamička si nevie predstaviť kŕmiť svoje dieťatko bez šikovného podbradníka bez ktorého by museli oveľa viac prať. U nás nájdete rôzne druhy od klasických na zaviazanie, po moderné na suchý zips. Sú rozličných materiálov ako napríklad  látkové, bavlnené, podšité, nepodšité, plastové, jednorazové a dokonca aj pískacie. Všetky sú v rôznych veľkostiach v pestrých farbách so zaujímavými nápismi alebo detskými motívmi pre dievčatko aj chlapčeka. Vyberte si u nás vhodný podbradníček, ktorý sa bude vášmu dieťatku páčiť. 

 • Sterilizátory a ohrievače

  Ohrievače sú dobrý, rýchly a bezpečný spôsob ako ohriať fľašu a detské jedlo behom pár sekúnd. Ponúkame rôzne druhy na doma, do auta na cesty,  univerzálne, digitálne, väčšie alebo menšie. V ponuke sú  sterilizátory do mikrovlnej rúry, elektrické parné sterilizátory rôznych značiek ako sú Philips, Nuk, Babymoov, Tommee, Beába a mnoho iných. Ohrievače a sterilizátory sú skvelou pomôckou v každej domácnosti.

 • Odsávačky mlieka

  Ponúkame kvalitné odsávačky materského mlieka a samozrejme cenovo dostupné. Po narodení dieťatka je odsávačka nevyhnutnosťou skoro pre každú mamičku.

 • Variče a mixéri

  Parný varič s mixérom Baby Cook od Beaby je jeden z mamičkyných najvernejších pomocníkov. Pripravujte drobcovi zdravé pokrmy jednoducho a rýchlo s kombináciou mixéra a parného variča.

 • Doplnky pre mamičky

  Každá mamička si uvedomuje, že dojčenie je nenahraditeľné. Materské mliečko je ideálnou potravou pre bábätko do prvého roka života. Okolo šiesteho mesiaca je doplnené o tuhú stravu. Ponúkame rôzne pomôcky,  ktoré uľahčia mamičkám dojčenie ako sú rôzne krémy na bradavky, vložky do podprsenky alebo chrániče takzvané klobúčiky na bradavky .

 • Dojčenské vankúše a...

  Potreby pre mamičky na pohodlné kojenie batoliat. Vankúše a podložky pre mamičky na dojčenie.

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 1042 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 1042 položiek

Follow us on Facebook