Nábytok 

Nábytok

 

 • Postieľky a kolísky

  Detské postieľky sú určené pre malé deti, ktoré potrebujú zábranu aby nespadli, preto musia byť spoľahlivé a kvalitné aby bolo dieťatko vždy v bezpečí. Pre bábätká sú vhodné aj kolísky v ktorých sa im veľmi páči hojdanie. Ponúkame typické kolísky z rôznych prevedení, ale aj moderné. Vyberte svojmu dieťatku postieľku v ktorej sa mu bude spinkať výborne a spokojne.  
  Viac
 • Postele

  Postele pre študentov a detské postele za dobré ceny. Tiež detské postele pre mladého pretekára či princeznú, alebo astronauta.
  Viac
 • Poschodové postele

  Vaše ratolesti vyrástli z detskej postieľky a vy potrebujete pre nich novú posteľ. Ponúkame vám široký sortiment poschodových postelí pre súrodencov. U nás nájdete postele z rôznych veľkostí, farieb a prevedení. Sú vhodné pre väčšie aj menšie deti s úložným priestorom alebo zábranou. Doprajte svojim deťom viac miesta na hranie a urobte im radosť poschodovou posteľou. 
  Viac
 • Matrace

  Detské a študentské matrace za najlepšie ceny. Práve matrac a rošt ovplyvňujú najviac kvalitu nášho spánku. Aby náš spánok bol zdravý a naše telo naozaj oddýchnuté ponúkame matrace, ktoré spĺňajú hygienické požiadavky a sú vyrobené z kvalitných materiálov, či už výplň, alebo povrch. Poťahy sú ľahko snímateľlné, preto nie je žiadny problém poťah oprať v práčke.  
  Viac
 • PC stolíky

  Ponúkame stolíky rôznych materiálov, typov a rôznych veľkostí. U nás vyberiete PC stôl, ktorý bude mať dostatočne veľkú plochu pre pohodlnú prácu, hru aj štúdium.  
  Viac
 • Komody

  Potrebuje Váš drobec komodu na veci, ktoré nemajú svoje miesto? Ponúkame široký výber rozličných komôd do detských a študentských izieb za bezkonkurenčné ceny.  
  Viac
 • Regály a police

  Regály do detských a študentských izieb. Pastelové prevedenia aj regály do študentských izieb v bielej farbe, alebo dub sonoma či jaseň.  
  Viac
 • Skrine a skrinky

  Skrine do detskej a študentskej izby. Detské skrine od viacerých výrobcov. Šatníkové detské skrine aj menšie skrine do detskej izby na uloženie vecí.
  Viac
 • Nočné stolíky

  Nočný stolík je v detskej izbe veľmi praktický a je vhodným doplnkom k posteli. Niektorý deti si bez neho nevedia detskú izbu ani predstaviť.  Deti ho môžu využiť rôzne. Väčšinou si naň  ukladajú veci, ktoré chcú mať počas spánku pri ruke ako sú hodiny, lampu, rádio, knihu alebo pohár s vodou. Dieťatko si tiež môže naň položiť svoju obľúbenú rozprávku. Nočný stolík ocení každá ratolesť, pretože plní dve hlavné funkcie užitočnú ale aj estetickú.  
  Viac
 • Zostavy do detskej izby

  Zariaďujete svojej ratolesti novú detskú izbu a potrebujete vhodný zostavu? Ponúkame široký sortiment zostáv do detských izieb v neutrálnych farbách, ale aj v rôznych moderných farebných prevedenia pre chlapcov i dievčatá. Vyberte si z kvalitnejších drahších, alebo lacnejších zostáv. Väčšinou zostavy do detskej izby obsahujú komponenty, ktoré sú nevyhnutné a potrebné pre vašu ratolesť. Urobte svojmu dieťatku radosť a vyberte mu novú detskú izbu v ktorej bude svoj voľný čas tráviť s radosťou.  
  Viac
 • Cestovné postieľky

  Pre tých čo radi cestujú, alebo trávia čas na chate či u známych, je veľmi praktický pomocník cestovná postieľka. Detské postieľky na cesty v rôznych prevedeniach za dobré ceny.
  Viac
 • Sedacie vaky a detské kreslá

  Detské sedacie vaky a kresielka sú u detí veľmi obľúbené. Ponúkame širokú ponuku za najlepšie ceny. Vybrať si môžeme z mnohých farebných prevedenia s rôznymi motívmi a rozprávkovými postavičkami. Detský sedací vak alebo kresielko nesmie chýbať v žiadnej detskej izbičke.
  Viac
 • Obliečky do detských postieľok

  Obliečky do postieľok, kolísok aj detských postelí. Detská posteľná bielizeň za super ceny.
  Viac
 • Detské stoličky a stoly

  Detské sety stoličiek spolu so stolom. Super doplnok do každej záhrady aj interiéru. Čajové párty sa môžu začať.
  Viac