Kombinované 130 produktov

Kočíky dvoj aj troj kombinácie. Kočíky 3 v 1 aj 4 v 1 . Kombinované kočíky obsahujúce športový kočík, hlboký kočík, autosedačku a niektoré modely obsahujú v sete aj tašku na kočík.

Ideálne riešenie je  kombinovaný kočík.  Je to síce jednorázovo vyššia investícia, ale v konečnom dôsledku Vám dokáže ušetriť. Dobrý kombinovaný kočík je kombinácia š...

Kočíky dvoj aj troj kombinácie. Kočíky 3 v 1 aj 4 v 1 . Kombinované kočíky obsahujúce športový kočík, hlboký kočík, autosedačku a niektoré modely obsahujú v sete aj tašku na kočík.

Ideálne riešenie je  kombinovaný kočík.  Je to síce jednorázovo vyššia investícia, ale v konečnom dôsledku Vám dokáže ušetriť. Dobrý kombinovaný kočík je kombinácia športového kočíka, hlbokej vane a tiež autosedačky. Podvozok kočíka je variabilný a pomocou nadstavcov a adaptérov je k nemu možné pripevniť vždy potrebnú nadstavbu v podobe  autosedačky, športovej časti či vaničky .  Medzi  kombinovanými kočíkmi sú aj modely, ktoré rastú spolu s Vaším dieťaťom. Umožňujú  viac možností nastavenia sklonu sedacej časti a posúvanie operadla na nohy. Flexibilný kočík s nastaviteľnou výškou sedadla  môžete využiť  aj ako jedálenskú stoličku na návšteve u rodiny či známych či v slabo vybavenej reštaurácii.

Ak sa v prvých troch  rokoch  chystáte voziť vaše mimino veľa v aute kombinovaný kočík   je pre Vás hra na správnu kartu. Je to veľmi vkusné praktické riešenie pre mladé mamičky. Dôležité je pred  kúpou si zmerať rozmery auta a uistiť sa, že sa Vám kočík vojde do kufra.  Takýto typ kočíka Vám poslúži od narodenia mimina približne tri roky v staršom veku ho už stačí doplniť väčšou športovou buginou.  Vanička pre hlboký kočík býva pri kombinovaných kočíkoch menšia nakoľko je kočík prispôsobený pre väčšie množstvo kombinácií.  Športová časť býva vybavená možnosťou polohovania chrbtovej opierky a tiež opierky nôh.

Pre mestské mamičky odkázané na transport hromadnej dopravy  odporúčame ľahké, ale robustnejšie riešenie, kombinovaného kočíka, ktoré sa dobre a rýchlo skladá a je kompaktné. Dobrý je tiež kočík s väčšími kolieskami je pohodlnejší na dlhšie prechádzky.  Ak sa chystáte trampovať po snehu a ľade, tráve a nespevnených cestách model s veľkými kolesami je správna voľba.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 130 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 130 položiek

Follow us on Facebook