Filter produktov

Možnosť kočíka pre dvojičky
Značka
Materiál
Hmotnosť
Nosnosť
Typ konštrukcie kočíka
Typ kolies kočíka
Rotácia kolies
Odpruženie
Brzda
Polohovateľnosť
Nastaviteľná rúčka
Nákupný košík
Výška
Šírka
Dĺžka
Kočíky pre dvojičky Nachádza sa tu 1 produkt.

Kočíky pre dvojičky a súrodenecké kočíky. Pre dve deti, môžete kúpiť dvoj dokonca aj troj kočíky s vaničkami za sebou a tiež s vaničkami vedľa seba.

Pre dve deti, môžete kúpiť dvoj dokonca aj troj kočíky s vaničkami za sebou a tiež s vaničkami vedľa seba. V závislosti od modelu a konfigurácie, niektoré z nich môžu byť použité u detí rôzneho vek...

Kočíky pre dvojičky a súrodenecké kočíky. Pre dve deti, môžete kúpiť dvoj dokonca aj troj kočíky s vaničkami za sebou a tiež s vaničkami vedľa seba.

Pre dve deti, môžete kúpiť dvoj dokonca aj troj kočíky s vaničkami za sebou a tiež s vaničkami vedľa seba. V závislosti od modelu a konfigurácie, niektoré z nich môžu byť použité u detí rôzneho veku. Keď sa zamyslíte ako rýchlo deti rastú, tak je hmotnosť kočíka dôležitý faktor. Samozrejme často ovplyvňuje pevnosť na druhej strane dve deti plus kočík taška s detskými potrebami často nákup a mamička má čo robiť aby to uniesla. Dobrým materiálom sú spevnené odľahčené zliatiny hliníka. Hmotnosť súrodeneckých kočíkov sa pohybuje od 8 do 30 Kg.  Vaničky za sebou. Sa umiestňujú na podvozok veľmi ťažko, ale takýto kočík má tiež svoje výhody, oveľa ľahšie sa s ním dostanete cez úzke dvere . Kočík s vaničkami za sebou sa ale oveľa ťažšie ovláda a ťažšie sa s ním manipuluje napríklad pri vychádzaní na obrubník. Vaničky za sebou sa často využívajú pre súrodenecké kočíky pre deti rôzneho veku.  Vaničky vedľa seba . Majú výhodu ľahšej manipulácie tiež vidíte obe detičky a máte k nim bezproblémový prístup. Sú vhodné najmä pre dvojičky nakoľko sú obidve vaničky rovnaké.

Viac
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky

Follow us on Facebook