Filter produktov

Polohovateľnosť
Typ konštrukcie kočíka
Rotácia kolies
Športové a golfové 142 produktov

Široký výber športových a golfových kočíkov za najlepšie ceny s rýchlym dodaním. Vybrať si môžete z viac ako 100 typov golfových a športových kočíkov.

Športové

Hneď ako dieťa začne sedieť asi v šiestom mesiaci môžete ho začať voziť v športovom kočíku, ktorý je podstatne skladnejší a ľahší ako kočíky s vaničkami. Deti narodené v lete majú, v zime...

Široký výber športových a golfových kočíkov za najlepšie ceny s rýchlym dodaním. Vybrať si môžete z viac ako 100 typov golfových a športových kočíkov.

Športové

Hneď ako dieťa začne sedieť asi v šiestom mesiaci môžete ho začať voziť v športovom kočíku, ktorý je podstatne skladnejší a ľahší ako kočíky s vaničkami. Deti narodené v lete majú, v zime viac ako pol roka no môže im byť ešte v športovom kočíku zima. Treba na to dať pozor. Pri prechode z vaničky do športovej časti  často ešte dieťa  nie je dosť silné na to, aby sedelo bez opory. Preto by kočík mal umožňovať aj čo najpohodlnejšie ležanie v športovej časti. Dieťa v nej bude pomerne často aj spať. Samozrejmosťou sú bezpečnostné pásy. Štandardné typy sú 3 alebo 5 bodové. Športové kočíky majú tri alebo štyri veľké kolieska, ktoré zabezpečujú stabilitu, absorbujú nárazy a umožňujú bezproblémové bezpečné brzdenie.  Štandardná maximálna nosnosť športového kočíka je dieťa do 15 kilogramov.Štandardná hmotnosť športového kočíka je od 6 do 17 kilogramov a existujú štvor aj trojkolesové prevedenia.

Golfové

Golfové kočíky sú určené pre moderné aktívne mamičky. ľahké a spratné, takže s nimi môžete bez problémov cestovať alebo ísť na nákup. Niektoré golfáče navyše vybavené priestranným  košíkom vhodným na uloženie nákupov a kojeneckých potrieb. Väčšina golfáčov je určená na letné mesiace, ale existujú aj modely určené na celoročné použitie. Existuje mnoho konštrukčných variantov pre golfové kočíky. Vyberať môžete z modelov s malými kolieskami a aj z modelov s väčšími terénnym kolieskami  pevnou aj polohovacou podperou chrbta. A na výber sú variabilné podpery nôh.Golfáče- štandardne bývajú vybavené bezpečnostnými popruhmi.Ak je pre vás dôležitá jednoduchá mobilita a skladnosťgolfový kočík musíte mať. Štandardná hmotnosť golfového kočíka je od 5 do 10 kilogramov a ich maximálna nosnosť je dieťa od 15 do 18 kilogramov.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 142 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 142 položiek

Follow us on Facebook