WowWee REV 2 autá

105,90 €

Nový produkt

Popis produktu

Predstavujeme budúcnosť novodobých súbojov.

Videohra a skutočný svet sa spoja, digitálná výzbroj , ktoré spôsobuje skutočné poškodenie. Obsahuje 2 vozidlá a 2 spôsoby, ako hrať: Hráč vs Počítač ako súper alebo hráč vs. hráč. Hra obsahuje rôzne módy ako Aréna, Kampaň atď.

Párovanie zariadenia

Pripojiť vozidlo R.E.V. je jednoduché Žiadne kódy, žiadne heslá - stačí otvoriť R.E.V. aplikáciu a držať prístroj nad R.E.V.

Aplikácia

Prevziať kontrolu nad R.E.V. môžeš zadarmo s R.E.V. aplikáciou. Stiahnite si aplikáciu do svojho smartphonu alebo tabletu a prepojte ju s R.E.V. vozidlom a hrajte a súťažte v reálnom svete vojen a výziev Pred zakúpením si skontrolujte kompatibilitu zariadení. 

Situačnosť

R.E.V. Vozidlá vedia ako vo vzťahu k sebe navzájom. BeaconSense technológia umožňuje R.E.V. vozidla sledovať zo vzdialenosti až 5 metrov.

Lokalizácia v reálnom čase a plánovanie

R.E.V. sleduje stav a umiestnenie druhého vozidla R.E.V v reálnom čase, takže jeho umelá inteligencia plynule mení svoju taktiku. Pri poškodený je nutné utiecť až kým sa nebude dať vyliečiť. 

Simulácia a reakcie vozidla

R.E.V. vozidlá napodobňujú s reálneho sveta fyziku. Ak je vozidlo dostane zásah, auto bude reagovať a zaobchádzať tak, ako by to bolo skutočné. V prípade nárazu zozadu, bude auto vrhnuté v pred. V prípade bočného nárazu, auto otočí mimo kurz. Automobilová boj sa nikdy necítil reálnejšie.

Balenie obsahuje:

  • 2x auto (batérie niesu súčasťou balenie, do jedného auta ide 4x AA batérie)
  • manuál

Rozmer: 170 x 100 x 50 mm

Parametre produktu

Materiál Plast
Hmotnosť 0,3kg
Značka Wiky
Vek od 8 rokov
Typ autíčka Na ovládanie
Druh autíčka Terénne a športové
Dodanie Do dvoch týždňov

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

WowWee REV 2 autá

WowWee REV 2 autá

Predstavujeme budúcnosť novodobých súbojov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):