Popis produktu

Autosedačka Kite Plus  od značky Avionaut. 

Bezpečná autosedačka Kite Plus od značky Avionaut.

Je vhodná pre deti od 0 kg do 13 kg od 0 mesiacov do 12 mesiacov (do 74 cm). Autosedačka Avonaut Kite je skupiny O+ podľa ECE R 44/04 homologizovaná ako univerzálna. Každá jedna mamička chce od narodenia svoje dieťatko voziť čo najbezpečnejšie a zároveň pohodlne. Či sa už vyberiete na krátku alebo dlhú prechádzku po meste, autosedadčka Kite poskytne vášmu dieťatku pohodlie, vďaka technologickým výchytávkam. Autosedačku je možné inštalovať do auta pomocou trojbodového bezpečnostného pásu a vďaka systému EasyMount  je aj táto inštalácia veľmi jednoduchá a bezpečná. Tiež sa môže autosedačka pripevniť pomocou systému Isofix jednoduchým nacvaknutím na základňu. V kombinácii s isofixovou základňou Avionaut Dock je autosedačka Kite najbezpečnejším a zároveň najrýchlejším spôsobom prepravy dieťatka v aute. Isofixová základňa nie je v cene autosedačky. Musí sa dokúpiť zvlášť.

Autosedačky Avionaut boli navrhnuté v spolupráci s návrhármi a koštrutérmi, ktorí  mali skúsenosti v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť bezpečné a zároveň pohodlné produkty pre deti. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe. Garantujú úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitým materiálom. Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek Avionaut kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál aj vzhľad poťahu autosedačiek odpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu. Jemná tkanina poťahu autosedačky aj dostatočná šírka autosedačky je zárukou komfortného pocitu dieťatka pri cestovaní v aute.

Je ľahká, čo ocení každá mamička hlavne pri prenášaní dieťatka. Tiež je extrémne priestranná a tak má dieťatko v autosedačke komfort a pohodlie. Je pevná a tak  ponúka maximálne bezpečie v prípade bočného nárazu. Vnútro autosedačky je vyrobené z materiálu EPP (expandovaný penový polypropylén), ktorý je ľahký, ohybný a pružný. Tento materiál EPP výrazne znižuje otrasy, ktorými je dieťatko počas jazdy v aute vystavené. Autosedačka obsahuje aj vložku pre novorodeniatko od 45 do 60 cm, ktorá je vyberateľná. Poskytuje lepšiu ležiacu polohu a väčšie pohodlie vášho dieťatka. Súčasťou je aj opierka hlavy , ktorá slúži na lepšiu ochranu proti nárazom. Opierka hlavy je spolu s 5-bodovým bezpečnostným pásom s ramennými vložkami výškovo pohodlne nastaviteľná do viacerých polôh podľa veku a výšky dieťaťa. 5-bodový bezpečnostný pás s magnetickými úchytmi pásu Easyln Vám umožní rýchlo a zároveň pohodlne dieťatko vložiť a pripútať do autosedačky. Nastaví sa jednoducho jedným pohybom ruky.

   Autosedačka avioaut kite plus obsahuje slnečnú striešku, ktorá jednoducho zloží a schová. Chráni dieťatko pre slnkom ale zároveň aj vetrom. Ergonomicky tvarované madlo slúži na pohodlné prenášanie autosedačky. Obsahuje hlboké bočné opierky, ktoré zaručujú ochranu pri bočnom náraze. Autosedačka Kite sa môže nastaviť až na štyri pozície. Autosedačku je môžné pomocou madla pevne postaviť alebo kolísať. Obsahuje viditeľné bezpečnostné prvky, vďaka ktorým bude vaše dieťatko dobre viditeľné aj v tme.    

Poťahový materiál je zdravotne nezávadný, môže sa jednoducho zložiť a prať v práčke. 

Autosedačka sa upevňuje v aute pomocou trojbodového bezpečnostného pásu alebo pomocou isofixovej základne. Autosedačku je možné upevniť len proti smeru jazdy. Nie je možné ju upevniť na sedák s aktivovaným airbagom.

Autosedačka je v deviatich farebných variantoch šedo-červenej, striebornej, čiernej, čierno-šedej, šedej, krémovej, hnedej, modrej a fialovej. Hmotnosť autosedačky je 3,5 kg. Rozmery autosedačky sú: V - 60 cm, Š - 44 cm, a D - 72cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť3,5kg
ZnačkaAvionaut
Nosnosťdo 13kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaÁno
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky0 - 13 kg
IsofixNie
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyNie
DodanieDo dvoch týždňov
Výška60cm
Šírka44cm
Dĺžka72cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Avionaut, Kite Plus

Autosedačka Avionaut, Kite Plus

Autosedačka Kite Plus  od značky Avionaut. 

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):