Popis produktu

Autosedačka Jet od značky Avionaut. 

Bezpečná autosedačka Jet od značky Avionaut. Je vhodná pre deti od 0 kg do 13 kg od 0 mesiacov do 12 mesiacov (do 74 cm). Autosedačka Jet je skupiny O+ podľa ECE R 44/04 homologizovaná ako univerzálna. Každá jedna mamička chce od narodenia svoje dieťatko voziť čo najbezpečnejšie a zároveň pohodlne. Táto autosedačka je určená na každodenné použitie. Vďaka nej sa stáva cestovanie s dieťatkom úplne jednoduché. Je flexibilná a ľahko a precízne sa prispôsobí váhe a veľkosti dieťatka a zároveň má vaše dieťa komfortný priestor na cestovanie. Autosedačka obdržala certifikát PIMOT.

Autosedačku je možné inštalovať do auta pomocou trojbodového bezpečnostného pásu a inštalácia je veľmi jednoduchá a bezpečná. Intuitívne umiestňovanie bezpečnostného pásu zaručuje správnu a zároveň rýchlu montáž autosedačky v aute. Autosedačku Jet je možné upevniť len proti smeru jazdy. Nie je možné ju upevniť na sedák s aktivovaným airbagom. Tiež sa môže autosedačka pripevniť pomocou systému Isofix jednoduchým nacvaknutím na základňu. V kombinácii s isofixovou základňou Avionaut Isofix Base je autosedačka Jet najbezpečnejším a zároveň najrýchlejším spôsobom prepravy dieťatka v aute. Isofixová základňa nie je v cene autosedačky. Musí sa dokúpiť zvlášť.

Autosedačky Avionaut boli navrhnuté v spolupráci s návrhármi a koštrutérmi, ktorí  mali skúsenosti v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť bezpečné a zároveň pohodlné produkty pre deti. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe. Garantujú úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitým materiálom. Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek Avionaut kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál aj vzhľad poťahu autosedačiek odpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu. Jemná tkanina poťahu autosedačky aj dostatočná šírka autosedačky je zárukou komfortného pocitu dieťatka pri cestovaní v aute.

Je ľahká, čo ocení každá mamička hlavne pri prenášaní dieťatka. Tiež je extrémne priestranná a tak má dieťatko v autosedačke komfort a pohodlie. Je pevná a tak  ponúka maximálne bezpečie v prípade bočného nárazu. Vo vnútri autosedačky sú polystyrénové prvky, ktoré absorbujú otrasy, ktorými je dieťatko počas jazdy v aute vystavené.

Autosedačka obsahuje výmennú vložku, ktorá je vyrobená z výborného materiálu, ktorý zaručuje požadovanú cirkuláciu vzduchu.Vložky sú vo viacerých farbách a je možné ju kedykoľvek vymeniť. Poťahový materiál je zdravotne nezávadný, a tak sa vložka môže jednoducho zložiť a prať v práčke. 

Súčasťou je aj opierka hlavy , ktorá slúži na lepšiu ochranu proti nárazom. Opierka hlavy je možné regulovať, a tak umožňuje meniť jej výšku a tým prispôsobíte autosedačku podľa veľkosti vášho dieťatka. Súčasne drží hlavičku vášho dieťaťa a umožňuje odych v komfortných podmienkach.

Autosedačka Jet obsahuje 3-bodový bezpečnostný pás s polstrovaním. Pásy sa samy prizdvihnú pri vkladaní dieťaťa do autosedačky. To vám umožní rýchlo a zároveň pohodlne dieťatko vložiť a pripútať do autosedačky. Nastaví sa jednoducho jedným pohybom ruky.

Autosedačka obsahuje slnečnú striešku, ktorá je jednoducho regulovateľná. Chráni dieťatko pre slnkom ale zároveň aj vetrom. Je veľmi účinná pri prenášaní dieťatka z miestnosti do auta. Ergonomicky tvarované madlo slúži na pohodlné prenášanie autosedačky. Môže sa nastaviť až na štyri pozície. Autosedačku je môžné pomocou madla pevne postaviť.  

Avionaut Jet sa vyrába v štyroch farebných variantách čiernej, modrej, tyrkysovej a fialovej. Hmotnosť autosedačky je 3,5 kg. Rozmery autosedačky sú: V - 55 cm, Š - 43 cm, a D - 62cm. Pre autosedačku sú vhodne adaptéry typu MAXI - COSI , CYBEX , BE SAFE. Pomocou adaptérov môžete autosedačku upevniť na kočík.

Parametre produktu

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 3,5kg
Značka Avionaut
Nosnosť do 13kg
Polohovateľnosť Nie
Strieška Áno
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 0 - 13 kg
Isofix Nie
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 55cm
Šírka 43cm
Dĺžka 62cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Avionaut, Jet

Autosedačka Avionaut, Jet

Autosedačka Jet od značky Avionaut. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):