Popis produktu

Autosedačka Ultralite od značky Avionaut. 

Bezpečná autosedačka Ultralite od značky Avionaut.

Je vhodná pre deti od 0 kg do 13 kg od 0 mesiacov do 12 mesiacov (do 74 cm). Každá jedna mamička chce od narodenia svoje dieťatko voziť čo najbezpečnejšie a zároveň pohodlne. Či sa už vyberiete na krátku alebo dlhú prechádzku po meste, autosedadčka Ultralite poskytne vášmu dieťatku pohodlie, vďaka technologickým výchytávkam.

Autosedačka sa pripevní do automobilu pomocou systému Isofix jednoduchým nacvaknutím na základňu iQ Isofix, ktorá je dodávaná spolu s autosedačkou. V kombinácii s isofixovou základňou je autosedačka Ultralite najbezpečnejším a zároveň najrýchlejším spôsobom prepravy dieťatka v aute. Inštalácia uatosedačky do auta je mimoriadne jednoduchá vďaka systému Click’n’Drive autosedačku rýchlo a ľahko nasadíte na základňu iQ Isofix. Zvukový signál vám potvrdí správne nasadenie. Autosedačka se vždy inštaluje proti smeru jazdy. Autosedačku je možné nainštalovať aj pomocou bezpečnostného pásu v aute.

Autosedačky Avionaut boli navrhnuté v spolupráci s návrhármi a koštrutérmi, ktorí  mali skúsenosti v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť bezpečné a zároveň pohodlné produkty pre deti. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe. Garantujú úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitým materiálom. Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek Avionaut kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál aj vzhľad poťahu autosedačiek odpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu. Jemná tkanina poťahu autosedačky aj dostatočná šírka autosedačky je zárukou komfortného pocitu dieťatka pri cestovaní v aute.

Autosedačka Avionaut Ultralite váži len 2,5 kg a tak je najľahšou autosedačkou na trhu skupiny 0+, čo ocení každá mamička hlavne pri prenášaní dieťatka.  Nízka hmotnosť autosedačky bola dosiahnutá použitím kompozitných materiálov a karbónových vlákien. Autosedačka je vďaka nim výnimočne ľahká, no zároveň je veľmi pevná a pripravená absorbovať nárazy. Ponúka maximálne bezpečie v prípade bočného nárazu. Vnútro autosedačky je vyrobené z materiálu EPP (expandovaný penový polypropylén), ktorý je ľahký, ohybný a pružný. Tento materiál EPP výrazne znižuje otrasy, ktorými je dieťatko počas jazdy v aute vystavené. Má systém bočnej ochrany,  Side Protection System, ktorý  ponúka maximálne bezpečie v prípade nárazu. Obsahuje výplň a ochranu na hlavičku pre novorodeniatko. 3-bodový bezpečnostný pás s ramennými vložkami je výškovo pohodlne nastaviteľný do viacerých polôh podľa veľkosti dieťaťa. 3-bodový bezpečnostný pás sa nastaví jednoducho jedným pohybom ruky.

       Autosedačka obsahuje slnečnú striešku, ktorá jednoducho zloží a schová. Chráni dieťatko pre slnkom ale zároveň aj vetrom. Ergonomicky tvarované madlo slúži na pohodlné prenášanie autosedačky. Obsahuje hlboké bočné opierky, ktoré zaručujú ochranu pri bočnom náraze.  Autosedačku je môžné pomocou madla pevne postaviť alebo kolísať.  

       Poťahový materiál je zdravotne nezávadný, môže sa jednoducho zložiť a prať v práčke. 

Autosedačka sa upevňuje v aute pomocou trojbodového bezpečnostného pásu alebo pomocou isofixovej základne. Autosedačku je možné upevniť len proti smeru jazdy. Nie je možné ju upevniť na sedák s aktivovaným airbagom. Isofixová základňa je v cene autosedačky.

Autosedačka je v desiatich farebných variantoch šedej, hnedej, fialovej, šedo-modrej, čiernej, červenej, šedo-červenej, modrej, bielo-modrej a krémovej. Hmotnosť autosedačky je 2,5 kg. Rozmery autosedačky sú: V - 44 cm, Š - 58 cm, a D - 70cm. Hmotnosť Isofixovej základni je 6,5 kg. Rozmery základni sú: V - 26 cm, Š - 37 cm, a D - 65cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť2,5kg
ZnačkaAvionaut
Nosnosťdo 13kg
PolohovateľnosťNie
StrieškaÁno
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky0 - 13 kg
IsofixÁno
Signalizačná funkciaÁno
Nastaviteľná výška opierky hlavyNie
Dĺžka dodaniaDo dvoch týždňov
Výška58cm
Šírka44cm
Dĺžka70cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Avionaut, Ultralite

Autosedačka Avionaut, Ultralite

Autosedačka Ultralite od značky Avionaut. 

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):