Popis produktu

Autosedačka Glider Royal Fit od značky Avionaut. 

Bezpečná autosedačka Glider Royal Fit od značky Avionaut. Je vhodná pre deti od 9 kg do 25 kg (od 9 mesiacov do 7 rokov). Je známa tým, že dieťatko do nej umiestnite rýchlo, ľahko a zároveň bezpečne. Vyjsť na nákupy alebo na prechádzku už nebude pre mamičku žiadny problém, pretože autosedačka spája dokonalý dizajn, najvyššiu úroveň užívateľského pohodlia a maximálne bezpečie dieťatka. Je vhodná na dlhé cesty, pretože poskytuje najvyšší komfort. Autosedačka bola vyrobená pre najnáročnejších užívateľov. Vyniká svojim materiálom, ktorý je luxusný a vysoko kvalitný. Autosedačka je v kombinácii s ekologickou kožou a poťahu Alcantara. Tieto materiály vytvárajú jedinečný charakter autosedačky. 

Autosedačky Avionaut boli navrhnuté v spolupráci s návrhármi a koštrutérmi, ktorí  mali skúsenosti v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť bezpečné a zároveň pohodlné produkty pre deti. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe. Garantujú úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitým materiálom. Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek Avionaut kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál aj vzhľad poťahu autosedačiek odpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu. Jemná tkanina poťahu autosedačky aj dostatočná šírka autosedačky je zárukou komfortného pocitu dieťatka pri cestovaní v aute. Autosedačky Avionaut sú vyrábané v súlade s princípom "tvrdá škrupina, mäkké vnútro." Každá autosedačka sa skladá z vrstvy veľmi tvrdého materiálu, ktorý zaručuje najlepšiu ochranu pred nárazom. Vnútro autosedačky je vyrobené z materiálu EPP (expandovaný penový polypropylén), ktorý je ľahký, ohybný a pružný. Tento materiál EPP výrazne znižuje otrasy, ktorými je dieťatko počas jazdy v aute vystavené.

Je praktická, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Je navrhnutá podľa najnovších technológií, a preto táto autosedačka zaistí mamičke a aj dieťatku bezpečnú jazdu.  Autosedačka Glider Royal Fit bola vyvinutá tak, aby sa dieťatko cítilo v nej pohodlne a aby bolo šťastné kamkoľvek budete cestovať. Autosedačka má ergonomický sedák a je potiahnutý super mäkkou tkaninou, čo zaručuje pohodlie vášho dieťatka. Poťah Alcantra vyniká svojou kvalitou, je vzdušný a vyrobený z kvalitnej látky. Ekologická koža je veľmi odolná a jednoducho sa udržuje. Čalúnenie má funkciu „easy clean“, ktorá pomáha udržať autosedačku čistú. Materiál je anitalergický, obmedzuje potenie dieťatka v sedacej časti a zabraňuje vniknutie tekutiny do látky. Hlboké bočné opierky chránia dieťatko pred bočným nárazom. Má opierku hlavy s absorpčným materiálom, ktorý zabezpečuje väčšiu ochranu v prípade bočného nárazu. 

Autosedačka Glider Royal Fit rastie po celú dobu s vašim dieťatkom a tak mu prináša po celý čas bezpečnosť a komfort. Možnosť výberu uhla nastavenia, ktorý regulujete komfortných tlačidlom. Sedačku je možné sklopiť do polohy, ktorá je pre vaše dieťatko najvhodnejšia. Vybrať si môžete až z 5 polôh od sedenia až po spanie. Opierka hlavy sa môže tiež výškovo nastaviť až do 9 polôh. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás, ktorý sa nastaví spolu s opierkou hlavy jednoducho, jedným pohybom ruky. Výška 5-bodového bezpečnostného pásu sa môže nastaviť nastaviť na 9 pozícií. Keď vaše dieťatko podrastie 5-bodový bezpečnostný pás (do 18 kg) sa jednoducho vyberie a dieťa sa pripúta 3-bodovým bezpečnostným pásom auta (od 18 kg).

  Autosedačka Avionaut Glider Royal Fit sa inštaluje do automobilu s pomocou trojbodového bezpečnostného pásu v aute v smere jazdy.  Autosedačka má jasné a zretelné vedenie bezpečnostného pásu, ktoré uľahčuje správnu a rýchlu inštaláciu autosedačky. Napínače bezpečnostných pásov zaručujú dokonalé upevnenie autsedačky. 

Hmotnosť autosedačky je 8,15 kg.  Rozmery autosedačky sú: V - 66cm, Š - 44cm a D - 62cm. Autosedačka Glider Royal Fit je v moderných farbách, ktoré ladia s interiérom auta. Je v štyroch farebných variantoch krémovej,  šedej, čiernej a krémovo-červenej.

Parametre produktu

MateriálKoža
Hmotnosť8kg
ZnačkaAvionaut
Nosnosťdo 25kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaNie
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky9 - 25 kg
IsofixNie
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyÁno
Dĺžka dodaniaDo dvoch týždňov
Výška66cm
Šírka44cm
Dĺžka62cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Avionaut, Glider Royal Fit

Autosedačka Avionaut, Glider Royal Fit

Autosedačka Glider Royal Fit od značky Avionaut. 

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):