Autosedačka Avionaut, Glider Fit

Nový produkt

For baby

Autosedačka Glider Fit od značky Avionaut. 

Viac detailov

132,04 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Bezpečná autosedačka Glider Fit od značky Avionaut. Je vhodná pre deti od 9 kg do 25 kg (od 9 mesiacov do 7 rokov). Je známa tým, že dieťatko do nej umiestnite rýchlo, ľahko a zároveň bezpečne. Vyjsť na nákupy alebo na prechádzku už nebude pre mamičku žiadny problém, pretože autosedačka spája dokonalý dizajn, najvyššiu úroveň užívateľského pohodlia a maximálne bezpečie dieťatka. Je vhodná na dlhé cesty, pretože poskytuje najvyšší komfort. Vďaka špeciálnej štruktúre povrchu sedačky a opierky zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Autosedačka zodpovedá norme ECE R44/04.

Autosedačky Avionaut boli navrhnuté v spolupráci s návrhármi a koštrutérmi, ktorí  mali skúsenosti v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť bezpečné a zároveň pohodlné produkty pre deti. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe. Garantujú úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitým materiálom. Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek Avionaut kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál aj vzhľad poťahu autosedačiek odpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu. Jemná tkanina poťahu autosedačky aj dostatočná šírka autosedačky je zárukou komfortného pocitu dieťatka pri cestovaní v aute. Autosedačky Avionaut sú vyrábané v súlade s princípom "tvrdá škrupina, mäkké vnútro." Každá autosedačka sa skladá z vrstvy veľmi tvrdého materiálu, ktorý zaručuje najlepšiu ochranu pred nárazom. Vnútro autosedačky je vyrobené z materiálu EPP (expandovaný penový polypropylén), ktorý je ľahký, ohybný a pružný. Tento materiál EPP výrazne znižuje otrasy, ktorými je dieťatko počas jazdy v aute vystavené.

Je praktická, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Je navrhnutá podľa najnovších technológií, a preto táto autosedačka zaistí mamičke a aj dieťatku bezpečnú jazdu.  Autosedačka Glider Fit bola vyvinutá tak, aby sa dieťatko cítilo v nej pohodlne a aby bolo šťastné kamkoľvek budete cestovať. Autosedačka obsahuje vymeniteľnú farebnú vložku, ktorá je vzdušná a vyrobená z kvalitnej látky, čo zaručuje pohodlie vášho dieťatka. Hlboké bočné opierky chránia dieťatko pred bočným nárazom. Má opierku hlavy s absorpčným materiálom, ktorý zabezpečuje väčšiu ochranu v prípade bočného nárazu. 

Autosedačka Glider Fit rastie po celú dobu s vašim dieťatkom a tak mu prináša po celý čas bezpečnosť a komfort. Možnosť výberu uhla nastavenia, ktorý regulujete komfortných tlačidlom. Sedačku je možné sklopiť do polohy, ktorá je pre vaše dieťatko najvhodnejšia. Vybrať si môžete až z 5 polôh od sedenia až po spanie. Opierka hlavy sa môže tiež výškovo nastaviť podľa výšky dieťatka. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás, ktorý sa nastaví spolu s opierkou hlavy jednoducho, jedným pohybom ruky.  Keď vaše dieťatko podrastie 5-bodový bezpečnostný pás sa jednoducho vyberie a dieťa sa pripúta 3-bodovým bezpečnostným pásom auta.

    Autosedačka Avionaut Glider Fit sa inštaluje do automobilu s pomocou trojbodového bezpečnostného pásu v aute v smere jazdy.  Autosedačka má jasné a zretelné vedenie bezpečnostného pásu, ktoré uľahčuje správnu a rýchlu inštaláciu autosedačky. Napínače bezpečnostných pásov zaručujú dokonalé upevnenie autsedačky. 

 Hmotnosť autosedačky je 8,15 kg.  Rozmery autosedačky sú: V - 66cm, Š - 44cm a D - 62cm. Autosedačka Glider Fit je v moderných farbách, ktoré ladia s interiérom auta. Farba autosedačky je v dvoch farbách krémovej a šedej. Vymeniteľná vložka je v deviatich farbách žltej, zelenej, červenej, tyrkysovej, fialovej, modrej, hnedej, čiernej a mätovej.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 8kg
Značka Avionaut
Nosnosť do 25kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 9 - 25 kg
Isofix Nie
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 66cm
Šírka 44cm
Dĺžka 62cm

Recenzie

Napísať recenziu

Autosedačka Avionaut, Glider Fit

Autosedačka Avionaut, Glider Fit

Autosedačka Glider Fit od značky Avionaut. 

Prevedenia

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook