Autosedačka Sono 2014

227,05 €

-5%

239,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka Sono 2014 od značky Casualplay. 

Autosedačka Sono 2014 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od narodenia do 13 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlnosť. Je praktická a polohovateľná, takže dieťatko v nej môže bezpečne a pohodlne ležať. 

Obsahuje novorodeneckú vložku. Vďaka širokouhlej konštrukcie s vysokou absorpciou nárazu, minimalizuje riziko zranenia pri náraze. Používa sa len do protismeru jazdy. Chrbtovú opierku je možné sklopiť do 3 polôh, a preto je autosedačka Sono aj vaničkou. Má 3 bodové bezpečnostné pásy s centrálnym zapínaním, hliníkovú rukoväť s jednou pákou, ktorá umožňuje rýchlo a bezpečne zmeniť polohu rukoväte a integrovanú ochranu proti vetru. Môže sa upevniť na všetky kočíky Casuaplay vďaka unisystemu. Autosedačka obsahuje nánožník a striešku. Striešku je možné sklopiť alebo úplne zložiť. Poťah je možné prať v práčke. Má dlhý zips a tak vyberanie dieťatka je oveľa jednoduchšie. 

Hmotnosť autosedačky je 4,3 kg. Je v dvoch farebných variantoch, rifľovej a modrej. Rozmery autosedačky sú: V - 50cm, Š - 40cm a D - 78cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť4kg
ZnačkaCasualplay
Nosnosťdo 13kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaÁno
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky0 - 13 kg
IsofixNie
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyNie
DodanieDo dvoch týždňov
Výška50cm
Šírka40cm
Dĺžka78cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Sono 2014

Autosedačka Sono 2014

Autosedačka Sono 2014 od značky Casualplay. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):