Autosedačka Sono 2016

227,05 €

-5%

239,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka Sono 2016 od značky Casualplay. 

Autosedačka Sono 2016 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od narodenia do 13 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlnosť. Je praktická a polohovateľná, takže dieťatko v nej môže bezpečne a pohodlne ležať. 

Obsahuje novorodeneckú vložku. Vďaka širokouhlej konštrukcie s vysokou absorpciou nárazu, minimalizuje riziko zranenia pri náraze. Používa sa len do protismeru jazdy. Chrbtovú opierku je možné sklopiť do 3 polôh, a preto je autosedačka Sono aj vaničkou. Má 3 bodové bezpečnostné pásy s centrálnym zapínaním, hliníkovú rukoväť s jednou pákou, ktorá umožňuje rýchlo a bezpečne zmeniť polohu rukoväte a integrovanú ochranu proti vetru. Môže sa upevniť na všetky kočíky Casuaplay vďaka unisystemu. Autosedačka obsahuje nánožník a striešku. Striešku je možné sklopiť alebo úplne zložiť a chráni pred UV žiarením. Obsahuje aj ventilačné okienko na strieške, ktoré zvýši a zlepší prúdenie vzduchu. Poťah je možné prať v práčke. Má dlhý zips a tak vyberanie dieťatka je oveľa jednoduchšie. 

Hmotnosť autosedačky je 4,3 kg. Je v ôsmych farebných variantoch,tyrkysovej, čiernej, bielej, červenej, krémovej, modrej, šedej a fialovej. Rozmery autosedačky sú: V - 50cm, Š - 40cm a D - 78cm.

Parametre produktu

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 4kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 13kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Áno
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 0 - 13 kg
Isofix Nie
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Nie
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 50cm
Šírka 40cm
Dĺžka 78cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Sono 2016

Autosedačka Sono 2016

Autosedačka Sono 2016 od značky Casualplay. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):