Autosedačka BeatFix 2016

274,55 €

-5%

289,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka BeatFix 2016 od značky Casualplay. 

Autosedačka BeatFix 2016 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 25 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie pohodlie s mimoriadnym uhlom naklápania. Má až 5 pozícii sklopenia. Je športového dizajnu. Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Sedačka sa môže uchytiť bezpečnostným pásom aj bez systému Isofix a má vodiacu lištu bezpečnostného pásu. 

Poskytuje účinnú absorpciu energie pri náraze vďaka svojej konštrukcii. Konštrukcia je vyrobená z deformovateľnej ocele. Tiež má pevnú zadnú, bočnú a prednú ochranu pri nehode a poskytujú komfort vďaka dodatočnému polstrovaniu. Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás, ktorý má antivybračnú pracku, ktorú dieťa ľahko nerozopne. Poťah je možné zložiť a oprať v práčke. Je vyrobený z bambusovej tkaniny. Materiál je hypoalergénny, antibakteriálny, prírodný, má dobré izolačné schopnosti a je veľmi pohodlný. Obsahuje až 50% bambusu. Spĺňa normy a je k nemu vytvorený medzinárodný Öko-Tex Standard 100 certifikát. Tretí bod - oporná noha je k dispozícii ako dokúpiteľné príslušenstvo.

Hmotnosť autosedačky je 9 kg. Je štyroch farebných variantoch, modrej, čiernej, červenej a hnedej.  Rozmery autosedačky sú: V - 63cm, Š - 45cm a D - 45cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť9kg
ZnačkaCasualplay
Nosnosťdo 25kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaNie
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky9 - 25 kg
IsofixÁno
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyÁno
DodanieDo dvoch týždňov
Výška63cm
Šírka45cm
Dĺžka45cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka BeatFix 2016

Autosedačka BeatFix 2016

Autosedačka BeatFix 2016 od značky Casualplay. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):