Autosedačka BeatFix 2016

Nový produkt

Market24

Autosedačka BeatFix 2016 od značky Casualplay. 

Viac detailov

289,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka BeatFix 2016 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 25 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie pohodlie s mimoriadnym uhlom naklápania. Má až 5 pozícii sklopenia. Je športového dizajnu. Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Sedačka sa môže uchytiť bezpečnostným pásom aj bez systému Isofix a má vodiacu lištu bezpečnostného pásu. 

Poskytuje účinnú absorpciu energie pri náraze vďaka svojej konštrukcii. Konštrukcia je vyrobená z deformovateľnej ocele. Tiež má pevnú zadnú, bočnú a prednú ochranu pri nehode a poskytujú komfort vďaka dodatočnému polstrovaniu. Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás, ktorý má antivybračnú pracku, ktorú dieťa ľahko nerozopne. Poťah je možné zložiť a oprať v práčke. Je vyrobený z bambusovej tkaniny. Materiál je hypoalergénny, antibakteriálny, prírodný, má dobré izolačné schopnosti a je veľmi pohodlný. Obsahuje až 50% bambusu. Spĺňa normy a je k nemu vytvorený medzinárodný Öko-Tex Standard 100 certifikát. Tretí bod - oporná noha je k dispozícii ako dokúpiteľné príslušenstvo.

Hmotnosť autosedačky je 9 kg. Je štyroch farebných variantoch, modrej, čiernej, červenej a hnedej.  Rozmery autosedačky sú: V - 63cm, Š - 45cm a D - 45cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 9kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 25kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 9 - 25 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 63cm
Šírka 45cm
Dĺžka 45cm

Recenzie

Napísať recenziu

Autosedačka BeatFix 2016

Autosedačka BeatFix 2016

Autosedačka BeatFix 2016 od značky Casualplay. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook