Autosedačka Q-Retraktor Fix 2016

Nový produkt

Market24

Autosedačka Q-Retraktor Fix 2016 od značky Casualplay. 

Viac detailov

359,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka Q-Retraktor Fix 2016 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 25 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Vaše dieťa je úplne upevnené v 100% ochrannej bubline. Autosedačka získala najlepšie hodnotenie: 4 hviezdičky v kampani II EuroTest v roku 2013. V roku 2012 získala striebornú medailu od Kind&Jugend, zlatú medailu Mir Detstva Fair v Moskve. V roku 2014 získala medzinárodné uznanie od CLEPA (European Association of Automotive).

Je to jediná autosedačka s automatickým postrojom. Je polohovateľná a má až 5 pozícii sklopenia.  Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. 

Má pevnú zadnú, bočnú a prednú ochranu pri nehode a poskytujú komfort vďaka dodatočnému polstrovaniu. Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás. Poťah je možné zložiť a oprať v práčke. Je vyrobený z bambusovej tkaniny. Materiál je hypoalergénny, antibakteriálny, prírodný, má dobré izolačné schopnosti a je veľmi pohodlný. Obsahuje až 50% bambusu. Spĺňa normy a je k nemu vytvorený medzinárodný Öko-Tex Standard 100 certifikát. Tretí bod - oporná noha je k dispozícii ako dokúpiteľné príslušenstvo.

Hmotnosť autosedačky je 9 kg. Je štyroch farebných variantoch, modrej, čiernej, červenej a hnedej.  Rozmery autosedačky sú: V - 54cm, Š - 47cm a D - 63cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 9kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 25kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 9 - 25 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 54cm
Šírka 47cm
Dĺžka 63cm

Recenzie

Hodnotenie 
2016-08-11

Spokojný sme veľmi

Sedačka je uplne super

Napíšte recenziu aj vy!

Napísať recenziu

Autosedačka Q-Retraktor Fix 2016

Autosedačka Q-Retraktor Fix 2016

Autosedačka Q-Retraktor Fix 2016 od značky Casualplay. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook