Autosedačka Multiprotector Fix 2015

341,05 €

-5%

359,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka Multiprotector Fix 2015 od značky Casualplay. 

Autosedačka Multiprotector Fix 2015 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg od 9 mesiacov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Autosedačka Multiprotector Fix obsahuje bezpečnostný protinárazový ochranný štít. So štítom poskytuje sedačka pre deti od 9 do 18kg väčšie bezpečie  v porovnaní so sedačkami s tradičným systémom popruhov. Pre deti od 15kg sa môže autosedačka namontovať bez ochranného štítu.

Comfort Leg & Head System - Pre väčšie pohodlie a lepší odpočinok. Nastaviteľná výška opierky hlavy, ochrana hlavy i nôh. Má spevnenú bočnú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie a alumíniovej konštrukcii v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Multiprotector Fix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť do 5 polôh a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky. Má Reduktor priestoru pre hlavu pre deti od 9kg do 15 kg. Dosiahnuté nastavenie umožňuje podoprenie hlavy o opierku a zamedzuje jej "padanie" smerom dopredu. Napomáha pohodlnej a prirodzenej pozícii krku. Výška opierky hlavy s jedinou výškou 730 mm zaisťuje správne fixovanie hlavy až do pokročilého veku dieťaťa.

Hmotnosť autosedačky je 10 kg. Je šiestich farebných variantoch, tyrkysovej, modrej, fialovej, čiernej, červenej a hnedej.  Rozmery autosedačky sú: V - 84cm, Š - 45cm a D - 42cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť10kg
ZnačkaCasualplay
Nosnosťdo 36kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaNie
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky9 - 36 kg
IsofixÁno
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyÁno
DodanieDo dvoch týždňov
Výška84cm
Šírka45cm
Dĺžka42cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Multiprotector Fix 2015

Autosedačka Multiprotector Fix 2015

Autosedačka Multiprotector Fix 2015 od značky Casualplay. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):