Autosedačka Multiprotector Fix 2016

Nový produkt

Market24

Autosedačka Multiprotector Fix 2016 od značky Casualplay. 

Viac detailov

359,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka Multiprotector Fix 2016 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg od 9 mesiacov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Autosedačka získala 4 hviezdičky v EuroTeste pre bezpečnosť.

Autosedačka Multiprotector Fix obsahuje bezpečnostný protinárazový ochranný štít. So štítom poskytuje sedačka pre deti od 9 do 18kg väčšie bezpečie  v porovnaní so sedačkami s tradičným systémom popruhov. Pre deti od 15kg sa môže autosedačka namontovať bez ochranného štítu.

Comfort Leg & Head System - Pre väčšie pohodlie a lepší odpočinok. Možnosť výberu uhla nastavenia, ktorý regulujete komfortných trojuholníkom. Nastaviteľná výška opierky hlavy, ochrana hlavy i nôh. Má spevnenú bočnú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie a alumíniovej konštrukcii v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Multiprotector Fix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť do 5 polôh a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky. Má Reduktor priestoru pre hlavu pre deti od 9kg do 15 kg. Dosiahnuté nastavenie umožňuje podoprenie hlavy o opierku a zamedzuje jej "padanie" smerom dopredu. Napomáha pohodlnej a prirodzenej pozícii krku. Výška opierky hlavy s jedinou výškou 730 mm zaisťuje správne fixovanie hlavy až do pokročilého veku dieťaťa. Hĺbka sedadla je tiež regulovateľná. Dieťatko má vždy správne podopreté nohy vďaka predĺžiteľnému sedátku. Poťahový materiál je zdravotne nezávadný a má vytvorený medzinárodný certifikát Öko-Tex Standard 100 certifikát. Môže sa prať v práčke. 

Hmotnosť autosedačky je 10 kg. Je v dvoch farebných variantoch, čiernej a šedej.  Rozmery autosedačky sú: V - 84cm, Š - 45cm a D - 42cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 10kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 36kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 9 - 36 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 84cm
Šírka 45cm
Dĺžka 42cm

Recenzie

Napísať recenziu

Autosedačka Multiprotector Fix 2016

Autosedačka Multiprotector Fix 2016

Autosedačka Multiprotector Fix 2016 od značky Casualplay. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook