Autosedačka MultiFix 2015

Nový produkt

Market24

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. 

Viac detailov

229,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg od 9 mesiacov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Ideálna ak hľadáte multifunkčnosť. U skupiny detí od 9kg do 15kg ju budete používať so systémom Isofix a Top Tether. U skupín detí od 15 do 36kg s konektormi Isofix. 

Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku MultiFix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Comfort Leg & Head System - Pre väčšie pohodlie a lepší odpočinok. Možnosť výberu uhla nastavenia, ktorý regulujete komfortných trojuholníkom. Nastaviteľná výška opierky hlavy, ochrana hlavy i nôh. Má spevnenú bočnú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie a alumíniovej konštrukcii v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť do 5 polôh. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás. Má Reduktor priestoru pre hlavu pre deti od 9kg do 15 kg. Dosiahnuté nastavenie umožňuje podoprenie hlavy o opierku a zamedzuje jej "padanie" smerom dopredu. Napomáha pohodlnej a prirodzenej pozícii krku.  Poťahový materiál je zdravotne nezávadný a môže sa prať v práčke. 

Hmotnosť autosedačky je 12 kg. Je vo fialovej farbe. Rozmery autosedačky sú: V - 64cm, Š - 50cm a D - 46cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 12kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 36kg
Polohovateľnosť Nie
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 9 - 36 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 64cm
Šírka 50cm
Dĺžka 46cm

Recenzie

Napísať recenziu

Autosedačka MultiFix 2015

Autosedačka MultiFix 2015

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook