Autosedačka MultiFix 2015

Nový produkt

Market24

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. 

Viac detailov

229,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg od 9 mesiacov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Ideálna ak hľadáte multifunkčnosť. U skupiny detí od 9kg do 15kg ju budete používať so systémom Isofix a Top Tether. U skupín detí od 15 do 36kg s konektormi Isofix. 

Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku MultiFix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Comfort Leg & Head System - Pre väčšie pohodlie a lepší odpočinok. Možnosť výberu uhla nastavenia, ktorý regulujete komfortných trojuholníkom. Nastaviteľná výška opierky hlavy, ochrana hlavy i nôh. Má spevnenú bočnú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie a alumíniovej konštrukcii v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť do 5 polôh. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás. Má Reduktor priestoru pre hlavu pre deti od 9kg do 15 kg. Dosiahnuté nastavenie umožňuje podoprenie hlavy o opierku a zamedzuje jej "padanie" smerom dopredu. Napomáha pohodlnej a prirodzenej pozícii krku.  Poťahový materiál je zdravotne nezávadný a môže sa prať v práčke. 

Hmotnosť autosedačky je 12 kg. Je vo fialovej farbe. Rozmery autosedačky sú: V - 64cm, Š - 50cm a D - 46cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 12kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 36kg
Polohovateľnosť Nie
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 9 - 36 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 64cm
Šírka 50cm
Dĺžka 46cm

Recenzie

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook