Autosedačka MultiFix 2015

217,55 €

-5%

229,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. 

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg od 9 mesiacov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. Ideálna ak hľadáte multifunkčnosť. U skupiny detí od 9kg do 15kg ju budete používať so systémom Isofix a Top Tether. U skupín detí od 15 do 36kg s konektormi Isofix. 

Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku MultiFix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Comfort Leg & Head System - Pre väčšie pohodlie a lepší odpočinok. Možnosť výberu uhla nastavenia, ktorý regulujete komfortných trojuholníkom. Nastaviteľná výška opierky hlavy, ochrana hlavy i nôh. Má spevnenú bočnú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie a alumíniovej konštrukcii v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť do 5 polôh. Obsahuje 5 bodový bezpečnostný pás. Má Reduktor priestoru pre hlavu pre deti od 9kg do 15 kg. Dosiahnuté nastavenie umožňuje podoprenie hlavy o opierku a zamedzuje jej "padanie" smerom dopredu. Napomáha pohodlnej a prirodzenej pozícii krku.  Poťahový materiál je zdravotne nezávadný a môže sa prať v práčke. 

Hmotnosť autosedačky je 12 kg. Je vo fialovej farbe. Rozmery autosedačky sú: V - 64cm, Š - 50cm a D - 46cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť12kg
ZnačkaCasualplay
Nosnosťdo 36kg
PolohovateľnosťNie
StrieškaNie
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky9 - 36 kg
IsofixÁno
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyÁno
DodanieDo dvoch týždňov
Výška64cm
Šírka50cm
Dĺžka46cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka MultiFix 2015

Autosedačka MultiFix 2015

Autosedačka MultiFix 2015 od značky Casualplay. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):