Autosedačka Protector Fix 2015

Nový produkt

Market24

Autosedačka Protector Fix 2015 od značky Casualplay. 

Viac detailov

269,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka Protector Fix 2015 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 15 kg do 36 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. 

Comfort Leg & Head System - Pre väčšie pohodlie a lepší odpočinok.  Otáčaním "Comfort Leg & Head" sa jednoducho môže prispôsobiť rastu dieťaťa. Nohy dieťaťa budú správne chránené. A s rovnakým ovládaním Comfort  & Leg je tiež možné sklopiť chrbtovú opierku. Hĺbka sedadla je tiež regulovateľná. Dieťatko má vždy správne podopreté nohy vďaka predĺžiteľnému sedátku. Poťahový materiál je zdravotne nezávadný môže sa prať v práčke. 

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť do 6 polôh a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky. Dosiahnuté nastavenie umožňuje podoprenie hlavy o opierku a zamedzuje jej "padanie" smerom dopredu. Napomáha pohodlnej a prirodzenej pozícii krku. Výška opierky hlavy s jedinou výškou 730 mm zaisťuje správne fixovanie hlavy až do pokročilého veku dieťaťa. Má jednoduchú inštaláciu pomocou bezpečnostného pásu. Má spevnenú bočnú ochranu.Vďaka prvku absorpcie energie v prípade nehody znižuje nárazové energie a tak minimalizuje riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Protector Fix 2015 i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Hmotnosť autosedačky je 9 kg. Je v štyroch farebných variantoch, tyrkysovej, modrej, fialovej a červenej.   Rozmery autosedačky sú: V - 84cm, Š - 45cm a D - 42cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 9kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 36kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 15 - 36 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 84cm
Šírka 45cm
Dĺžka 42cm

Recenzie

Napísať recenziu

Autosedačka Protector Fix 2015

Autosedačka Protector Fix 2015

Autosedačka Protector Fix 2015 od značky Casualplay. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook