Autosedačka Protector Fix 2016

255,55 €

-5%

269,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka Protector Fix 2016 od značky Casualplay. 

Autosedačka Protector Fix 2016 od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 15 kg do 36 kg, od 4 rokov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie. 

Comfort Leg & Head System - Pre väčšie pohodlie a lepší odpočinok.  Otáčaním "Comfort Leg & Head" sa jednoducho môže prispôsobiť rastu dieťaťa. Nohy dieťaťa budú správne chránené. A s rovnakým ovládaním Comfort  & Leg je tiež možné sklopiť chrbtovú opierku. Hĺbka sedadla je tiež regulovateľná. Dieťatko má vždy správne podopreté nohy vďaka predĺžiteľnému sedátku. Poťahový materiál je zdravotne nezávadný môže sa prať v práčke. 

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť do 6 polôh a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky. Dosiahnuté nastavenie umožňuje podoprenie hlavy o opierku a zamedzuje jej "padanie" smerom dopredu. Napomáha pohodlnej a prirodzenej pozícii krku. Výška opierky hlavy s jedinou výškou 730 mm zaisťuje správne fixovanie hlavy až do pokročilého veku dieťaťa. Má jednoduchú inštaláciu pomocou bezpečnostného pásu. Má spevnenú bočnú ochranu.Vďaka prvku absorpcie energie v prípade nehody znižuje nárazové energie a tak minimalizuje riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Protector Fix 2015 i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Hmotnosť autosedačky je 9 kg. Je v dvoch farebných variantoch, čiernej a hnedej.  Rozmery autosedačky sú: V - 84cm, Š - 45cm a D - 42cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť9kg
ZnačkaCasualplay
Nosnosťdo 36kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaNie
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky15 - 36 kg
IsofixÁno
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyÁno
DodanieDo dvoch týždňov
Výška84cm
Šírka45cm
Dĺžka42cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Protector Fix 2016

Autosedačka Protector Fix 2016

Autosedačka Protector Fix 2016 od značky Casualplay. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):