Autosedačka Multipolaris Fix

236,55 €

-5%

249,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka Multipolaris Fix  od značky Casualplay. 

Autosedačka Multipolaris Fix od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg od 9 mesiacov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie.

Autosedačka Multipolaris Fix obsahuje bezpečnostný protinárazový ochranný štít. So štítom poskytuje sedačka pre deti od 9 do 18kg väčšie bezpečie  v porovnaní so sedačkami s tradičným systémom popruhov. Pre deti od 15kg sa môže autosedačka namontovať bez ochranného štítu.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky s nastavovacou kapacitou 20 stupňov. Má Vodiace prvky pre bezpečnostné pásy umožňujú správne umiestnenie pásov vozidla na telo dieťaťa. Sedadlo je čalúnené a poskytuje optimálne pohodlie a relaxáciu pre dieťa. Poťahový materiál je vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu a má vytvorený medzinárodný certifikát Öko-Tex Standard 100 certifikát. Poťah je možné prať v práčke. 

Má spevnenú bočnú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie a alumíniovej konštrukcii v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Multiprotector Fix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Hmotnosť autosedačky je 7 kg. Je v dvoch farebných variantoch, čiernej a šedej.   Rozmery autosedačky sú: V - 64cm, Š - 45cm a D - 45cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť7kg
ZnačkaCasualplay
Nosnosťdo 36kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaNie
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky9 - 36 kg
IsofixÁno
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyÁno
Dĺžka dodaniaDo dvoch týždňov
Výška64cm
Šírka45cm
Dĺžka45cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Multipolaris Fix

Autosedačka Multipolaris Fix

Autosedačka Multipolaris Fix  od značky Casualplay. 

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):