Autosedačka Multipolaris Fix

Nový produkt

Market24

Autosedačka Multipolaris Fix  od značky Casualplay. 

Viac detailov

249,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka Multipolaris Fix od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 9 kg do 36 kg od 9 mesiacov do 12 rokov. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie.

Autosedačka Multipolaris Fix obsahuje bezpečnostný protinárazový ochranný štít. So štítom poskytuje sedačka pre deti od 9 do 18kg väčšie bezpečie  v porovnaní so sedačkami s tradičným systémom popruhov. Pre deti od 15kg sa môže autosedačka namontovať bez ochranného štítu.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky s nastavovacou kapacitou 20 stupňov. Má Vodiace prvky pre bezpečnostné pásy umožňujú správne umiestnenie pásov vozidla na telo dieťaťa. Sedadlo je čalúnené a poskytuje optimálne pohodlie a relaxáciu pre dieťa. Poťahový materiál je vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu a má vytvorený medzinárodný certifikát Öko-Tex Standard 100 certifikát. Poťah je možné prať v práčke. 

Má spevnenú bočnú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie a alumíniovej konštrukcii v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Multiprotector Fix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Hmotnosť autosedačky je 7 kg. Je v dvoch farebných variantoch, čiernej a šedej.   Rozmery autosedačky sú: V - 64cm, Š - 45cm a D - 45cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 7kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 36kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 9 - 36 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 64cm
Šírka 45cm
Dĺžka 45cm

Recenzie

Napísať recenziu

Autosedačka Multipolaris Fix

Autosedačka Multipolaris Fix

Autosedačka Multipolaris Fix  od značky Casualplay. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook