Autosedačka Polaris Fix

Nový produkt

Market24

Autosedačka Polaris Fix od značky Casualplay. 

Viac detailov

199,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Autosedačka Polaris Fix od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 15 kg do 36 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť až do 8 pozícií a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky s nastavovacou kapacitou 20 stupňov. Má Vodiace prvky pre bezpečnostné pásy umožňujú správne umiestnenie pásov vozidla na telo dieťaťa. Sedadlo je čalúnené a poskytuje optimálne pohodlie a relaxáciu pre dieťa. Poťahový materiál je vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu a má vytvorený medzinárodný certifikát Öko-Tex Standard 100 certifikát. Poťah je možné prať v práčke. 

Má spevnenú bočnú, zadnú a prednú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Multiprotector Fix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Hmotnosť autosedačky je 6 kg. Je v štyroch farebných variantoch, modrej, čiernej, červenej a šedej.   Rozmery autosedačky sú: V - 64cm, Š - 45cm a D - 45cm.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov / Polyester
Hmotnosť 6kg
Značka Casualplay
Nosnosť do 36kg
Polohovateľnosť Áno
Strieška Nie
Jedálenský pultík Nie
Typ autosedačky 15 - 36 kg
Isofix Áno
Signalizačná funkcia Nie
Nastaviteľná výška opierky hlavy Áno
Dodanie Do dvoch týždňov
Výška 64cm
Šírka 45cm
Dĺžka 45cm

Recenzie

Napísať recenziu

Autosedačka Polaris Fix

Autosedačka Polaris Fix

Autosedačka Polaris Fix od značky Casualplay. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook