Autosedačka Polaris Fix

189,05 €

-5%

199,00 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka Polaris Fix od značky Casualplay. 

Autosedačka Polaris Fix od značky Casualplay. Je vhodná pre deti od 15 kg do 36 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlie.

Autosedačka rastie s dieťatkom, pretože opierka hlavy sa môže výškovo nastaviť až do 8 pozícií a tiež má nastaviteľný sklon chrbtovej opierky s nastavovacou kapacitou 20 stupňov. Má Vodiace prvky pre bezpečnostné pásy umožňujú správne umiestnenie pásov vozidla na telo dieťaťa. Sedadlo je čalúnené a poskytuje optimálne pohodlie a relaxáciu pre dieťa. Poťahový materiál je vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu a má vytvorený medzinárodný certifikát Öko-Tex Standard 100 certifikát. Poťah je možné prať v práčke. 

Má spevnenú bočnú, zadnú a prednú ochranu. Vďaka prvku absorpcie energie v prípade nehody znižujú nárazové energie a tak minimalizujú riziko poranenia.

 Autosedačka obsahuje Isofix. Systém ISOFIX so sériovým Top Tether zaručuje, že sa nemôžu vyskytnúť chyby pri inštalácii. Tento systém umožňuje používať autosedačku Multiprotector Fix i v automobiloch, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix.

Hmotnosť autosedačky je 6 kg. Je v štyroch farebných variantoch, modrej, čiernej, červenej a šedej.   Rozmery autosedačky sú: V - 64cm, Š - 45cm a D - 45cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť6kg
ZnačkaCasualplay
Nosnosťdo 36kg
PolohovateľnosťÁno
StrieškaNie
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky15 - 36 kg
IsofixÁno
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyÁno
Dĺžka dodaniaDo dvoch týždňov
Výška64cm
Šírka45cm
Dĺžka45cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Polaris Fix

Autosedačka Polaris Fix

Autosedačka Polaris Fix od značky Casualplay. 

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):