Autosedačka Mima iZi Go

226,04 €

Nový produkt

Popis produktu

Autosedačka iZi Go na kočík Mima od značky Be Safe. 

Autosedačka iZi Go na kočík Mima od značky Be Safe. Je vhodná pre deti od narodenia do 13 kg. Je ľahká, bezpečná a dieťatko má v autosedačke komfort a pohodlnosť. Auotsedačka iZi Go je jedna z najbezpečnejších autosedačiek vyrobených od firmy BeSafe. Autosedačka je navrhnutá pre kočíky Mima Kobi a Mima Xari. Je v elegantnom dizajne Mima Flair. V aute vyzerá luxusne vďaka svojmu materiálu, z ktorého je autosedačka vyrobená. Celá autosedačka má mäkké polstrovanie a vďaka podhlavníku bude mať dieťa po celú cestu pohodlie. 

Polstrovaná vnútorná časť chráni dieťatko pred nárazom. Tým, že je úplne ergonomická je vždy dieťatko v správnej polohe. Má 5 bodové bezpečnostné pásy s centrálnym zapínaním a ergonomickú rukoväť.  Pásy sa jednoducho môžu nastaviť podľa výška a váhy dieťatka. Autosedačka obsahuje na bokoch magnety, ktoré slúžia na pásy. Vďaka magnetom pásy nezavadzajú pri vyberaní a vkladaní dieťatka do autosedačky. Obsahuje striešku, ktorá chráni pred UV žiarením. K sedačke sú pribalené adaptéry na kočík Mima. 

Autosedasčku je možné pripevniť do auta pomocou bezpečnostného pásu alebo aj pomocou Isofix. Isofix nie je súčasťou sedačky. 

Hmotnosť autosedačky je 3,6 kg. Je v piatich farebných variantoch, tyrkysovej, ružovej, zelenej, hnedej a červenej. Rozmery autosedačký sú: V - 23cm, Š - 38cm a D - 66cm.

Parametre produktu

MateriálPlast / Kov / Polyester
Hmotnosť3,6kg
ZnačkaMima
Nosnosťdo 13kg
PolohovateľnosťNie
StrieškaÁno
Jedálenský pultíkNie
Typ autosedačky0 - 13 kg
IsofixNie
Signalizačná funkciaNie
Nastaviteľná výška opierky hlavyNie
DodanieDo dvoch týždňov
Výška23cm
Šírka38cm
Dĺžka66cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Autosedačka Mima iZi Go

Autosedačka Mima iZi Go

Autosedačka iZi Go na kočík Mima od značky Be Safe. 

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):