Kombinovaný kočík Mima Xari 3G Black

Nový produkt

For baby

Kombinovaný kočík Mima Xari 3G s čiernym podvozkom od značky Mima. 

Viac detailov

1 027,92 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Kočík Mima xari 3G Black má čierny podvozok. Je krásne navrhnutý, ultra elegantný a kompaktný. Je ideálny pre mestské mamičky. Má ohromujúci vzhľad, vynikajúce technické a inovatívne prevedenie. Dieťatku ponúka tú najhladšiu a najštýlovejšiu jazdu. Na športový kočík je možné pomocou adaptérov pripojiť autosedačku značiek Be-Safe Izi Go, Maxi-Cosi CabrioFix a Pebble.

Športový kočík Mima Xari 3G je možné používať od narodenia. Pomocou jednoduchým otvorením zipsu sa sedák premení na vaničku pre bábätko. Vaničku je možné opäť premeniť na sedák len za 15 sekúnd.

 Sedaciu časť je možné nakliknúť v protismere aj v smere jazdy. Sedák i vanička sa môžu pripevniť v dvoch výškových úrovniach. Sedák je tiež možné naklopiť až do 3 pozícií pre pohodlie vášho dieťatka. 

Sedačka obsahuje odnímateľné, šikovné madielko. Sedačka obsahuje nový 5 bodový systém zapínania. Je jednoduchý a praktický. Pásy obsahujú mäkké výstelky pre väčší komfort dieťatka. Pásy je možné jednoducho nastaviť podľa výšky dieťatka.

Rukoväť kočíka je výškovo nastaviteľná, a preto umožňuje pohodlné držanie kočíka bez ohľadu na výšku rodiča. Je vyrobená z kvalitného a príjemného materiálu. Kočík má v spodnej časti v strede parkovaciu brzdu, ktorá sa jednoduchým a rýchlym spôsob zaistí a tiež odistí.

Kočík v spodnej časti obsahuje tiež dva šikovné odkladacie priestory ktoré sú uzatvárateľné, pre väčšiu bezpečnosť. Strieška sa jednoducho rozprestrie a zloží. Striešku je možné nastaviť na 3 pozícií a tak vytvoriť dieťatku minimálny tieň, čiastočný tieň alebo úplný tieň. 

Kočík je funkčný a výnimočný na každý deň. Je vhodný do každého počasia.  Kočík je vyrobený z kvalitných materiálov a povrchových úprav. Poťah je vyrobený z imitácie koži. Má stabilnú, kompaktnú, ultra ľahkú  konštrukciu v tvare Z, ktorá je dokonale vyváženia pre ľahké manévrovanie. Je v striebornej farbe. Kočík obsahuje štyri kolesá vyrobené z kvalitného a bezpečného plastu.

Predné kolesá sú otočné o 360°, ktoré je možné zaaretovať. Kolesá sa dajú jednoducho zložiť  pre ľahšie uskladnenie. Má jednoduchý rozkladací systém, preto rozkladanie a skladanie kočíka nie je pre mamičku žiadny problém.   

Kočík je vhodný  pre deti od narodenia do 17kg, od 0 do 3 rokov. Hmotnosť konštrukcie je 9,2 kg. Hmotnosť podvozku s vaničkou: 11,7 kg. Hmotnosť podvozku so sedákom je 13,4 kg. Rozmery v rozloženom stave (DxŠ): 79 × 62 cm. Rozmery zloženého kočíka s kolieskami a sedákom (DxŠxV): 89 × 61 × 42 cm. Rozmery zloženého kočíka s kolieskami (DxŠxV): 71 × 61 × 32 cm. Rozmery zloženého kočíka bez koliesok (DxŠxV): 71 × 52 × 26 cm. 

Ku kočíku je potreba dokúpiť komfortnú (podložka + bezpečnostné pásy) alebo štartovaciu sadu (podložka + bezpečnostné pásy + matrac do vaničky + farebný lem nánožníka)

Kočík je možné kúpiť v šiestich farebných variantoch, bielej, čiernej, červenej, šedej, zelenej, a hnedej.  Kočík obsahuje konštrukciu, športovú časť s vaničkou, striešku, pláštenku a nánožník. 

Tabuľka dát

Materiál Hliník
Hmotnosť 13,5kg
Značka Mima
Nosnosť do 17kg
Polohovateľnosť Áno
Brzda Áno
Odpruženie Nie
Typ konštrukcie kočíka štvorkolka
Typ kolies kočíka Plastové
Rotácia kolies Áno
Nákupný košík Áno
Nastaviteľná rúčka Áno
Možnosť kombinovaného kočíka hlboký, športový
Dodanie Do týždňa
Výška 107cm
Šírka 61cm
Dĺžka 87cm

Recenzie

Napísať recenziu

Kombinovaný kočík Mima Xari 3G Black

Kombinovaný kočík Mima Xari 3G Black

Kombinovaný kočík Mima Xari 3G s čiernym podvozkom od značky Mima. 

Prevedenia

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook