Kombinovaný kočík Mima Xari 3G Limitovaná edícia so štartovnou sadou

1 048,73 €

-9%

1 152,45 €

Nový produkt

Ostatné prevedenia

Popis produktu

Kombinovaný kočík Mima Xari 3G  limitovaná edícia s čiernym podvozkom a štartovnou sadou od značky Mima. 

Kočík Mima xari 3G Black má čierny podvozok. Je to limitovaná edícia. Korbička sa vaničkou sú v čierno-bielej farbe. Je krásne navrhnutý, ultra elegantný a kompaktný. Je ideálny pre mestské mamičky. Má ohromujúci vzhľad, vynikajúce technické a inovatívne prevedenie. Dieťatku ponúka tú najhladšiu a najštýlovejšiu jazdu. Na športový kočík je možné pomocou adaptérov pripojiť autosedačku značiek Be-Safe Izi Go, Maxi-Cosi CabrioFix a Pebble.

Športový kočík Mima Xari 3G je možné používať od narodenia. Pomocou jednoduchým otvorením zipsu sa sedák premení na vaničku pre bábätko. Vaničku je možné opäť premeniť na sedák len za 15 sekúnd.

 Sedaciu časť je možné nakliknúť v protismere aj v smere jazdy. Sedák i vanička sa môžu pripevniť v dvoch výškových úrovniach. Sedák je tiež možné naklopiť až do 3 pozícií pre pohodlie vášho dieťatka. 

Sedačka obsahuje odnímateľné, šikovné madielko. Sedačka obsahuje nový 5 bodový systém zapínania. Je jednoduchý a praktický. Pásy obsahujú mäkké výstelky pre väčší komfort dieťatka. Pásy je možné jednoducho nastaviť podľa výšky dieťatka.

Rukoväť kočíka je výškovo nastaviteľná, a preto umožňuje pohodlné držanie kočíka bez ohľadu na výšku rodiča. Je vyrobená z kvalitného a príjemného materiálu. Kočík má v spodnej časti v strede parkovaciu brzdu, ktorá sa jednoduchým a rýchlym spôsob zaistí a tiež odistí.

Kočík v spodnej časti obsahuje tiež dva šikovné odkladacie priestory ktoré sú uzatvárateľné, pre väčšiu bezpečnosť. Strieška sa jednoducho rozprestrie a zloží. Striešku je možné nastaviť na 3 pozícií a tak vytvoriť dieťatku minimálny tieň, čiastočný tieň alebo úplný tieň. 

Kočík je funkčný a výnimočný na každý deň. Je vhodný do každého počasia.  Kočík je vyrobený z kvalitných materiálov a povrchových úprav. Poťah je vyrobený z imitácie koži. Má stabilnú, kompaktnú, ultra ľahkú  konštrukciu v tvare Z, ktorá je dokonale vyváženia pre ľahké manévrovanie. Je v striebornej farbe. Kočík obsahuje štyri kolesá vyrobené z kvalitného a bezpečného plastu.

Predné kolesá sú otočné o 360°, ktoré je možné zaaretovať. Kolesá sa dajú jednoducho zložiť  pre ľahšie uskladnenie. Má jednoduchý rozkladací systém, preto rozkladanie a skladanie kočíka nie je pre mamičku žiadny problém.   

Kočík je vhodný  pre deti od narodenia do 17kg, od 0 do 3 rokov. Hmotnosť konštrukcie je 9,2 kg. Hmotnosť podvozku s vaničkou: 11,7 kg. Hmotnosť podvozku so sedákom je 13,4 kg. Rozmery v rozloženom stave (DxŠ): 79 × 62 cm. Rozmery zloženého kočíka s kolieskami a sedákom (DxŠxV): 89 × 61 × 42 cm. Rozmery zloženého kočíka s kolieskami (DxŠxV): 71 × 61 × 32 cm. Rozmery zloženého kočíka bez koliesok (DxŠxV): 71 × 52 × 26 cm. 

Kočík je  v čierno-bielej farbe s čiernym podvozkom.  Kočík obsahuje pozdvozok, sedák s vaničkou, striešku, pláštenku, nánožník a štartovnú sadu (podložka + bezpečnostné pásy + matrac do vaničky + farebný lem nánožníka)

Parametre produktu

MateriálHliník
Hmotnosť13,5kg
ZnačkaMima
Nosnosťdo 17kg
PolohovateľnosťÁno
BrzdaÁno
OdpruženieNie
Typ konštrukcie kočíkaštvorkolka
Typ kolies kočíkaPlastové
Rotácia koliesÁno
Nákupný košíkÁno
Nastaviteľná rúčkaÁno
Možnosť kombinovaného kočíkahlboký, športový
DodanieDo týždňa
Výška107cm
Šírka61cm
Dĺžka87cm

Recenzie zákazníkov

Hodnotenie 
2016-12-07

Dokonalosť v každom detaily

Krásny kočík štýl, dizajn, prevedenie, všetko je dokonalé.

  Pridajte recenziu!

  Pridajte recenziu

  Kombinovaný kočík Mima Xari 3G Limitovaná edícia so štartovnou sadou

  Kombinovaný kočík Mima Xari 3G Limitovaná edícia so štartovnou sadou

  Kombinovaný kočík Mima Xari 3G  limitovaná edícia s čiernym podvozkom a štartovnou sadou od značky Mima. 

  Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):