DRAKE Hokejové korčule č. 39-47 Zväčšiť

DRAKE Hokejové korčule č. 39-47

Nový produkt

Spookey

Hokejové korčule DRAKE vyrobené z kvalitných materiálov. Jednoduché zapínanie korčúľ pomocou: suchý zips, šnurovanie ktoré napomáha pri zlepšení stabilitu kĺbu. Hokejové korčule s anatomicky tvarovanou topánkou. Kvalitné nabrúsené oceľové ostrie zaručuje výbornú rýchlosť a stabilitu korčúľ. Zosilnená predná špička.

Viac detailov

48,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Hokejové korčule DRAKE vyrobené z kvalitných a vysoko odolných materiálov, ktoré zabezpečujú kontrolu a stabilitu nôh. Jednoduché zapínanie korčúľ pomocou: suchý zips, šnurovanie ktoré napomáha pri zlepšení stabilitu kĺbu. Hokejové korčule s anatomicky tvarovanou topánkou. Kvalitné nabrúsené oceľové ostrie zaručuje výbornú rýchlosť a stabilitu korčúľ. Zosilnená predná špička, ktorá tlmí nárazy. Vnútro topánky obsahuje vložka ,ktorá absorbuje vlhkosť a tým zvyšuje komfort jazdy. Korčule sú vhodné pre ľadový hokej ale aj na bežné jazdenie. Veľkosť korčúľ - č. 39-47.

Tabuľka dát

Materiál Plast / Kov
Značka Spokey
Nosnosť do 100kg
Ročné obdobie Zima
Brzda Nie
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Prevedenia

 • Kód: 24723

  Výrobca: Spookey

  AVALANCHE Zimné hokejové korčule veľkosť 40
  Recenzie: 0

  Hokejové korčule AVALANCHE vyrobené z kvalitných a vysoko odolných materiálov. Vnútro topánok pohlcuje vlhkosť, zosilnená predná špička. Kvalitné nabrúsene oceľové ostrie. Veľkosť korčúľ č. 40.

  54,00 €
 • Kód: 24733

  Výrobca: Spookey

  SNOOKI regulovateľné korčule na leto aj zimu vel. 29-40 modré
  Recenzie: 0

  Letné aj zimné regulovateľné korčule SNOOKI s hliníkovým podvozkom. Ložiska triedy ABEC5Carbon. Rozmer: Kolieska PU 82A. Vymeniteľný nástavec (ostrie) v hokejovom prevedení bez zúbkov. Zapínanie pomocou dvojitej spony s bezpečnostnou poistkou, suchého zipsu a šnurovanie. Max váha užívateľa do 60 kg. Rozmery korčúľ: 29-32, 33-36 37-40, 40-43.

  55,20 €
 • Kód: 25621

  Výrobca: Spookey

  EVO 1.5. Hokejové korčule č. 40
  Recenzie: 0

  Hokejové korčule EVO 1,5 vyrobené z kvalitných materiálov. Jednoduché zapínanie korčúľ pomocou: suchý zips, šnurovanie ktoré napomáha pri zlepšení stabilitu kĺbu. Hokejové korčule s anatomicky tvarovanou topánkou. Kvalitné nabrúsené oceľové ostrie zaručuje výbornú rýchlosť a stabilitu korčúľ. Zosilnená predná špička.

  52,80 €

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook