Mechanické laboratórium - Kreatívna stavebnica Albi

76480

Nový produkt

Albi

Kreatívna súprava, vďaka ktorej deti preniknú do základov mechaniky.

Viac detailov

33,33 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Kreatívna stavebnica z ktorej môžete postaviť 50 rôznych funkčných modelov. Stavebnica mechanické laboratórium obsahuje viac ako 250 samostatných dielov, ktoré deťom umožnia pochopiť základy mechaniky. Klasické jednoduché stavebnice, dieťa prestanú baviť už pri prvom hraní.

Mechanické laboratórium obsahuje ozubené kolesá, trámy, remenice, elektromotor, kolesá a množstvo iných dielov z oblasti techniky a mechaniky. Vďaka týmto súčiastkam stavebnica nie je len hračka, ale zostrojené mechanizmy skutočne fungujú.

Všetky súčasti stavebnice mechanické laboratórium sú vyrábané a tvarované s precíznosťou, takže do seba bez problémov zapadnú. Rovnako ľahko prebieha aj prípadná demontáž modelov. Diely sú vytvorené z kvalitných materiálov - nosné časti sú z pevného a masívneho plastu a pružné časti z gumy.

V Mechanickom laboratóriu pomocou priloženého návodu dokážu deti vytvoriť až 50 zaujímavých a funkčných modelov, ktoré predvedú čaro mechaniky v praxi. Vďaka načrtnutým modelom sa mladí konštruktéri zoznámia s fungovaním jednoduchej páky, pevnej a voľnej kladky a ozubených kolies – napríklad na princípe hrebeňového riadenia alebo mechanickej prevodovky.

Súprava obsahuje: obojstranné tyčky, jednostranné tyčky, tyčky so spojkami, spojky, krúžky, hriadeliky, pravouhlý diel prevodovky, ozubené kolesá, cievku, remenicu, hák, karosériu auta, lanko, elektromotor, zásobník na batérie, kľuky, volant, kolesá, veľké pneumatiky, gumičky, malé pneumatiky, ozubený hriadeľ a návod v slovenčine.

Tabuľka dát

Materiál Plast
Značka Albi
Vek od 8 rokov
Druh kreatívnych a výtvarných hračiek Kreatívne
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Hodnotenie 
2017-06-10

Dobrá hračka

Túto stavebnicu odporučujem postavili sme auto ale nechcem ho už hneď rozoberať.

Hodnotenie 
2017-03-19

Zábava pre celú rodinu

Pobavil sa aj ocko tak som ešte radšej.

Napíšte recenziu aj vy!

Napísať recenziu

Mechanické laboratórium - Kreatívna stavebnica Albi

Mechanické laboratórium - Kreatívna stavebnica Albi

Kreatívna súprava, vďaka ktorej deti preniknú do základov mechaniky.

Prevziať

Prevedenia

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook