Postrehová hra Panic Lab

13990

Nový produkt

Albi

Spoločenská hra Panic Lab je postrehová hra s tvormi, ktoré majú raz jedno oko, raz chápadlá. Táto hra je výborná na postreh a rýchlosť. Je vhodná pre deti od 8 rokov.

Viac detailov

9,16 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

V laboratóriu je trochu chaos. Budete dostatočne rýchli a podarí sa Vám nájsť tu správnu laboratórnu potvoru ako prvým? Panic Lab je spoločenská postrehová hra s tvormi, ktoré majú raz jedno oko, raz chápadlá.

Pri hre Panic Lab sa hrá so štvorcovými kartičkami rozmiestnenými do kruhu. Na kartičkách sú laboratórne obludy rôznych tvarov, farieb a vzorov. Ďalej na nich možno nájsť vyobrazené laboratóriá a ventilácie.

Cieľ hry je jasný - nájsť na základe štyroch vrhnutých kociek tu správnu obludku. Dôležitou úlohou tu hrá kocka laboratória. Tá určuje, z ktorého laboratória obludka utiekla a akým smerom sa vydala. Potom už stačí nájsť obludku určenú tromi ostávajúcimi kockami (kocka tvaru, farby, vzoru). Aby hranie nebolo tak jednoduché, vstupujú do hry kartičky ventilácie, do ktorých obludky rady skĺzavajú. Pri hraní navyše môžu prechádzať mutačnými komorami, a tak trebárs meniť svoju farbu (ale aj tvar či vzor). Hráč, ktorý ako prvý nájde v danom kole tú správnu obludu, získava žetón ako bod. Pokiaľ sa hráč pri hľadaní pomýli, musí žetón naopak odovzdávať. Víťazí samozrejme hráč s najvyšším počtom žetónov na konci hry. Panic Lab je postrehovka, ktorá vás rozhodne nenechá v pokoji.

Sympatické na nej je, že nie je - ako väčšina postrehových hier - založená na vykladanie kariet. Rovnako ako ony je ale v podstate univerzálna - môžu ju hrať ako dospelí, tak deti alebo trebárs hráči odlišného veku a skúseností. Kartová hra Panic Lab je uložená v luxusnej plechovej krabičke, ktorá je vo vnútri zamatovo polstrovaná. Ide tak nielen o praktické balenie, ale aj balenie, ktoré skutočne úžasne vypadá.

Hra obsahuje: 25 kartičiek s obrázkami, 4 kocky, 30 žetónov a pravidlá v českom a slovenskom jazyku.

Spoločenská hra je vhodná pre deti od 8 rokov. Doba hrania je 10 až 30 minút. Počet hráčov je 2 až 10.

Tabuľka dát

Materiál Plast
Značka Albi
Vek od 8 rokov
Druh spoločenskej hry Logické hry
Počet hráčov 2-10
Doba hrania v minútach 10-30
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Postrehová hra Panic Lab

Postrehová hra Panic Lab

Spoločenská hra Panic Lab je postrehová hra s tvormi, ktoré majú raz jedno oko, raz chápadlá. Táto hra je výborná na postreh a rýchlosť. Je vhodná pre deti od 8 rokov.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook