Rodinná hra Baba Jaga

83292

Nový produkt

Albi

Spoločenská hra s názvom Baba Jaga je výbornou rodinnou hrou, pri ktorej zažijete veľa zábavy a smiechu. Je vhodná pre deti od 7 rokov.

Viac detailov

19,99 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Spoločenská hra Baba Jaga je výborná na pamäť a postreh. Úlohou hry je nájsť za pomoci vašich kamarátov 3 prísady do kúzla a pomocou neho striasť Babu Jagu z oblohy. 

„Potom, čo ste sa vyvliekli z krivých pazúrov Baby Jagy a podarilo sa vám utiecť z jej chalúpky, vydala sa vás čarodejnica prenasledovať vo svojom lietajúcom kotli! Krúži nad lesom a snaží sa vás vypátrať. Aby ste unikli, musíte v tajomnom lese nájsť tri prísady k spustení kúzla, ktoré Babu Jagu strasie z oblohy. Poponáhľajte sa, Baba Jaga už vetrí vašu stopu!Hra na pamäť a postreh pre celú rodinu, kde všetci hrajú zároveň.Vo chvíli, kedy sa jeden z hráčov snaží nájsť na žetónoch lesa prísady na zoslanie kúzla, ostatní hráči mu posúvaním figúrky Baby Jagy určujú čas, ktorý na hľadanie prísad má. Rozhoduje pamäť a rýchlosť! Kto ako prvý zošle tri kúzla, vyhráva hru.“

Hra obsahuje: 16 žetónov lesa, 10 žetónov dráhy letu, 1 žetón domu Baby Jagy, 20 kariet kúziel, 1 figúrka baby Jagy, rozprávku a pravidlá v českom a slovenskom jazyku.

Spoločenská hra je vhodná pre deti od 7 rokov. Doba hrania je približne 15 minút a viac. Počet hráčov môže byť 2-5.

Tabuľka dát

Materiál Papier / Polyetylén
Značka Albi
Vek od 7 rokov
Druh spoločenskej hry Rodinné hry
Počet hráčov 2-5
Doba hrania v minútach 15+
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Rodinná hra Baba Jaga

Rodinná hra Baba Jaga

Spoločenská hra s názvom Baba Jaga je výbornou rodinnou hrou, pri ktorej zažijete veľa zábavy a smiechu. Je vhodná pre deti od 7 rokov.

Prevedenia

 • Kód: 82135

  Výrobca: Albi

  Rodinná hra Ťavie dostihy
  Recenzie: 0

  Výborná rodinná spoločenská hra Ťavie dostihy. Koho ťava je najrýchlejšia a koho najpomalšia? Tipnite si a vyhrajte kopec peňazí. Táto spoločenská hra je výborná pre rodiny, ktoré chcú efektívne vyplniť svoj spoločný čas.

  21,66 €

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook