Popis produktu

Spoločenská rozšírená hra Stávka Párty Alias je vhodná na rôzne oslavy a párty. Pri tejto hre zažijete veľa smiechu a zábavy.

V rozšírenej hre Party Alias okrem plnenia pohybových, slovných a kreatívnych úloh sa môžete staviť, že súper svoju úlohu nesplní. Preto sa volá Párty Alias veľká stávka. Pri tejto spoločenskej hre zažijete poriadnu zábavu ako sa patrí.

Stavím sa, že to nedokážeš! Predveďte to najlepšie, čo vo Vás je! Odhadnite súpera a stavte si na neho! Hra Párty Alias Veľká stávka patrí na každú poriadnu párty. Je jedno, ako ste starí alebo šikovní, užijete si s ňou plno srandy. Párty Alias Veľká stávka nadväzuje na veľký úspech hry Párty Alias, ktorú si mnohí z Vás veľmi obľúbili. Vo Veľkej stávke si budete môcť staviť na spoluhráčov z tímu súperov, že nedokáže splniť určitú úlohu. Slovné úlohy precvičia vašu slovnú zásobu a pamäť, kreatívni zasa otestujú tvorivého ducha. Vďaka pohybovým úlohám rozhýbete doslova celé telo a tým aj bránice všetkých spoluhráčov. Pri tejto hre sa budete môcť vzájomne tromfovať a prekvapovať, ale hlavne sa pri tom budete výborne zabávať.

Obsah hry: 250 kariet s 1500 úlohami (slovné, kreatívne, pohybové), obojstranný herný plán v tvare rulety, 6 stávkových žetónov, 6 herných figúrok, presýpacie hodiny a plastelína. Hra obsahuje návod v českom a slovenskom jazyku.

Spoločenská hra je vhodná pre deti od 11 rokov. Doba hrania je 45 až 60 minút. Počet hráčov na túto hru môže byť 4 - 20.

Parametre produktu

MateriálPapier / Polyetylén
ZnačkaAlbi
VekOd 11 rokov
Druh spoločenskej hry Párty hry & humor
Počet hráčov4-20
Doba hrania v minútach45-60
DodanieDo týždňa

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Stávka Párty Alias

Stávka Párty Alias

Spoločenská rozšírená hra Stávka Párty Alias je vhodná na rôzne oslavy a párty. Pri tejto hre zažijete veľa smiechu a zábavy.

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):