Andor legendy

86130

Nový produkt

Albi

Spoločenská hra Andor je dobrodružná strategická hra z prostredia Andoru. V tejto hre uzdravujete kráľa, hľadáte diamanty, alebo ničíte draka.

Viac detailov

31,66 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Spoločenská hra dobrodružné legendy Andor je výbornou strategickou hrou.

Andorská zem je v nebezpečenstve. Z lesov a hôr mieria na hrad Rietburg hordy nepriateľov. Iba Vaša skupinka hrdinov sa im môže postaviť a zem zachrániť! Podarí sa Vám hrad ubrániť?Obrana hradu nie je jediné dobrodružstvo, ktoré v Andore stretnete... Pripravte sa na to, že musíte pomôcť uzdraviť chorého kráľa, nájsť vzácne diamanty a v neposlednom rade zneškodniť prastarého a zúrivého draka.Tak čo, ste pripravení na dobrodružstvo? Uspejete, len keď budete držať pohromade, ako správni andorskí hrdinovia.Andor je kooperatívna hra, takže všetci hráči sa spoločne snažia vyhrať v danom dobrodružstve. Hra obsahuje aj úvodné dobrodružstvo pre jednoduché a rýchle naučenie hry!

Celá hra je kompletne v českom jazyku (vrátane kariet). Chybne vytlačené karty sme v hre nahradili za nové, tentokrát Vám hra príde so správnymi kartami.

Obsah:Obojstranný herný plán, 41 figúrok s podstavcami, 4 karty hrdinov, prehľad boja a vybavenia, 142 kartónových dielikov, 1 veža, 72 veľkých kariet, 66 malých kariet, 20 kociek, 9 drevených žetónov, 5 drevených kociek, drevená figúrka rozprávača, pravidlá rýchlej hry a sprievodca Andorom v češtine a slovenčine.

Spoločenská hra je vhodná pre deti od 10 rokov. Doba hrania je 60 - 90 minút. Počet hráčov 2-4.

Tabuľka dát

Materiál Papier / Polyetylén
Značka Albi
Vek od 10 rokov
Druh spoločenskej hry Strategické hry
Počet hráčov 2-4
Doba hrania v minútach 60-90
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Andor legendy

Andor legendy

Spoločenská hra Andor je dobrodružná strategická hra z prostredia Andoru. V tejto hre uzdravujete kráľa, hľadáte diamanty, alebo ničíte draka.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook