Drevené kolky na von

96589

Nový produkt

Albi

Spoločenská hra kolky Mőlkky je skvelá vonkajšia hra z Fínska. Táto hra je vhodná od 5 rokov. Kolky sú vyrobené z kvalitného dreva.

Viac detailov

33,33 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Mőlkky je vynikajúci spôsob, ako spoznať nových ľudí alebo ako posilňovať vzťahy s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi. Nie je potreba žiadnej fyzickej sily: úspech je založený na kombinácii náhody a presnosti hádzania. Všetko, čo potrebujete, je priestor vonku – záhrada, park alebo trávnik – pár priateľov a súprava kolíkov Mőlkky. Prezretím reklamného videa z hry sa určite o hre Mőlkky dozviete čo najviac. Pravidlá sú veľmi jednoduché a napínavé. Každá kolka má svoje číslo a buď dostanete toľko bodov, koľko má zrazená kolka, alebo, pokiaľ ich zrazíte viac, dostanete toľko bodov, koľko kolíkov spadlo. Víťazí hráč, ktorý ako prvý získa presne 50 bodov. Pozor, keby ste mali získať viac bodov ako 50, klesá vaše skóre na polovicu, tj. 25 bodov! História Mőlkky Mőlkky je pôvodná fínska kolková hra, ktorá pochádza z južnej časti Fínska. Nápadne pripomína známu ruskú hru Gorodki. Pri hre Mőlkky však nie je vyžadovaná vysoká fyzická zdatnosť, ako je tomu pri jej staršej alternatíve Gorodki. Hra Mőlkky je šetrná k životnému prostrediu Mőlkky sa vyrába ručne vo Fínsku z borovíc, ktoré pochádzajú z lesov s certifikátom PEFC (trvalo udržateľným spôsobom obhospodárovateľné lesy). Mőlkky je teda ekologickým spôsobom, ako si užiť veľkú zábavu pod šírym nebom. Mőlkky a svet Mőlkky dobýva celý svet! Okrem toho, že je najrýchlejšie predávanou vonkajšou hrou v severských krajinách, má Mőlkky nadšených hráčov po celom svete. Od roku 2004 sa vo fínskom Lahti konajú turnaje majstrovstiev sveta.

Rozmer celého balenia: 32cm (šírka) x 19cm (výška) x 22cm (hĺbka) Rozmer jedného kolíku: výška 15cm, priemer 5,5cm.

Kolky sú vhodné pre deti od 5 rokov. Doba hrania je približne 20 minút a viac. Počet hráčov môže byť 2 a viac.

Tabuľka dát

Materiál Drevo
Značka Albi
Vek od 5 rokov
Druh spoločenskej hry Vonkajšie hry
Počet hráčov 2+
Doba hrania v minútach 20+
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Drevené kolky na von

Drevené kolky na von

Spoločenská hra kolky Mőlkky je skvelá vonkajšia hra z Fínska. Táto hra je vhodná od 5 rokov. Kolky sú vyrobené z kvalitného dreva.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook