Popis produktu

Spoločenská rodinná hra Catan -Osadníci z Katanu je veľmi populárna budovateľská hra. Snažíte si na ostrove vybudovať vlastné mesto a svojim úspechom pokoriť protihráčov.

Toto je nová verzia klasickej hry Osadníci z Katanu, v ktorej sa nachádzajú nové tvary (plastické) figúrok. Hra je inak totožná s klasickou verziou. Predstavte si sami seba vo veku objavov. Vaša loď pristala po dlhej a nebezpečnej plavbe na pobreží neobývaného ostrova. Je to ostrov Katan! Nie ste ale jediným cestovateľom. Na pobreží ostrova Katan pristali aj ďalší neohrození moreplavci. Závod o nadvládu nad ostrovom práve začal! Muži a ženy z vašej expedície už objavili prvé dve dediny. Našťastie je ostrov veľmi bohatý na prírodné zdroje. Budujete cesty a tiež ďalšie dediny, ktoré sa neskôr rozrastú v mesta. Budete úspešní v boji o to, kto sa stane vládcom Katanu? Kľúčom k tomu je obchodovanie – niektorých surovín budete mať nadbytok, iné vám budú chýbať. Kamene za vlnu, obilie za drevo. Obchodujete s tým čo potrebujete, aj s tým čo sa práve ponúka. Dobre si rozmyslite, akú bude váš ďalší krok, postavte svoje dediny na tých prístavných miestach a obchodujte tak rozumne ako len dokážete. Možno si vytvoríte slušné šance na výhru, nezabudnite ale, že vaši spoluhráči tiež nie sú žiadni hlupáci. Keď sa tým všetkým dokážete riadiť, kto vie – možno práve vy budete budúcim vládcom ostrova Katan!

Autor hry: Klaus Teuber Hra roku 1995 nemeckej kritiky Hra roku 1995 nemeckej verejnosti Hra roku 2004 českej verejnosti.

Spoločenská hra je vhodná pre deti od 10 rokov. Doba hrania je 60-90 minút. Počet hráčov 3-4.

Parametre produktu

MateriálPapier / Polyetylén
ZnačkaAlbi
Vekod 10 rokov
Druh spoločenskej hryRodinné hry
Počet hráčov3-4
Doba hrania v minútach60-90
DodanieDo týždňa

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Catan - Osadníci z Katanu

Catan - Osadníci z Katanu

Spoločenská rodinná hra Catan -Osadníci z Katanu je veľmi populárna budovateľská hra. Snažíte si na ostrove vybudovať vlastné mesto a svojim úspechom pokoriť protihráčov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):