Junior - Osadníci z Katanu

99414

Nový produkt

Albi

Výborná spoločenská hra, ktorá je vhodná už od 6 rokov. Hra junior prináša budovanie si a dobíjanie sa na ostrove Katan. 

Viac detailov

20,75 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Dávno predtým, ako na ostrov Katan priplávali prví osadníci, sa v jeho okolí pohybovali skupiny nebezpečných pirátov. V tejto hre sa stanete vodcom jednej z nich. Budete stavať pirátske základne, získavať zásoby, preháňať sa na rýchlych lodiach a tiež obchodovať s ostatnými pirátmi. Ale pozor, po ostrovoch sa tiež potuluje zákerný duch čierneho piráta, ktorý vám s chuťou naruší vaše plány. Preto sa vydajte v ústrety dobrodružstvu a staňte sa najväčším pirátom celého súostrovia. Väčšina z vás už určite počula o hre Osadníci z Katanu, ktorá bola vydaná prvýkrát v roku 1995 a od tej doby ju hrajú ľudia po celom svete. Základná hra Osadníci z Katanu je vhodná pre hráčov asi od 10 rokov. Táto nová juniorská verzia otvára úžasný svet Osadníkov deťom už od 6 rokov.

Hra obsahuje: 1 obojstranný herný plán, 32 lodí, 28 pirátskych základní, 1 čierneho piráta, 119 kariet surovín a kariet papagája, 1 tržnicu, 4 karty stavebných nákladov, 4 kartičky prístavov, 1 kocku, české a slovenské pravidlá hry. Autor hry: Klaus Teuber

Je vhodná od 6 rokov. Doba hrania je 30 minút a viac. Počet hráčov môže byť 2-4.

Tabuľka dát

Materiál Papier / Polyetylén
Značka Albi
Vek od 6 rokov
Druh spoločenskej hry Rodinné hry
Počet hráčov 2-4
Doba hrania v minútach 30+
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Junior - Osadníci z Katanu

Junior - Osadníci z Katanu

Výborná spoločenská hra, ktorá je vhodná už od 6 rokov. Hra junior prináša budovanie si a dobíjanie sa na ostrove Katan. 

Prevedenia

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook