Popis produktu

Spoločenská hra Rozprávky v kocke je výborná hra pre deti od 6 rokov. Vaše dieťatko si pomocou tejto hry cvičí pamäť a dozvedá sa mnoho zaujímavostí o rozprávkach.

Desať minútová hra na precvičenie pamäti a  vedomostí pre deti. Poznajú vaše deti slávne klasické rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské časy. Hráči sa snažia nazbierať čo najviac kariet behom 10 minút alebo im určeného času.

Ako na to? Vždy si 1 kartu vyberiete, dívate sa na ňu 10 sekúnd (kým sa presypú hodiny) a potom si vezme kartu váš súper. Vy hodíte kockou a podľa toho, aké na nej padne číslo, Vám protihráč prečíta otázku.

Napr.: Má Popoluška na rukách dlhé alebo krátke rukavičky? Koľko postáv je na obrázku? Má pohonič na hlave cylinder? alebo Čo sa premenilo na kočiar? Zapamätali ste si to? Ak áno, je karta Vaša!

Hra je v tvare kocky a obsahuje 61 hracích kariet s obrázkami z rozprávok/otázkami na druhej strane. Ďalej hra obsahuje 1 kartu s pravidlami hry v slovenskom jazyku, hraciu kocku a presýpacie hodiny a 8 promo kariet.

UPOZORNENIE!!! Na všetkých baleniach tejto hry máme uvedený nesprávny počet kariet. Vo vnútri sa ale nachádza správny počet, tak ako je uvedené vyššie.

Chcete si hru vyskúšať zahrať v angličtine? Kuknite na www.brainboxgame.com!

Hra je vhodná pre deti od 6 rokov. Doba hrania je približne 10 minút a viac. Počet hráčov môže byť od 1 do 8.

Parametre produktu

MateriálPapier / Polyetylén
ZnačkaAlbi
Vekod 6 rokov
Druh spoločenskej hryVedomostné hry
Počet hráčov1+
Doba hrania v minútach10+
DodanieDo týždňa

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Vedomostná hra Rozprávky v kocke

Vedomostná hra Rozprávky v kocke

Spoločenská hra Rozprávky v kocke je výborná hra pre deti od 6 rokov. Vaše dieťatko si pomocou tejto hry cvičí pamäť a dozvedá sa mnoho zaujímavostí o rozprávkach.

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):