Spoločenská hra Piate cez deviate

80980

Nový produkt

Albi

Spoločenská hra Piate cez deviate je veselá hra, ktorá nesmie chýbať v žiadnej rodine. Vhodná je pre deti od 6 rokov.

Viac detailov

18,33 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Hra obsahuje 396 farebných obojstranných kariet, ktoré rozvinú vašu fantáziu a schopnosť rýchlej reakcie.

Nájdite čo najrýchlejšie súvislosť medzi dvoma obrázkami, povedzte ju nahlas a zbavte sa tak svojich kariet ako prvý. Ukážte svojim súperom, ak vám to páli. Každý hráč dostane na začiatok hry 15 kariet - 5 si vezme do ruky, zvyšných 10 si odloží na stôl ako balíček na doberanie kariet. Do stredu hracej plochy se hráči umiestnia 2 karty. Tie poslúžia ako základ, od ktorého sa hráči musia odraziť.

Hra sa dá hrať vo dvoch variantoch - buď všetci hráči vykladajú karty naraz, alebo sa striedajú v časovo obmedzených ťahoch (presýpacie hodiny na 20 sekúnd).  ASOCIÁCIE Predstavme si, že karta v strede obsahuje obrázok „mince“. Ďalší hráč má na ruke kartu „basketbalová lopta“, ktorú vyloží a prehlásí, že „basketbalová lopta aj mince sú guľaté“. Ďalší hráč na to ihneď zareaguje zahratím karty „teniska“ a povie, že „teniska a basketbalová lopta sú nevyhnutné pri basketbale“. Hra takto pokračuje až kým sa niektorý z hráčov nezbaví všetkých svojich kariet.

Hra obsahuje: 396 obojstranných kariet, presýpacie hodiny a pravidlá. Je vhodná pre deti od 6 rokov. Doba hrania je približne 30 minút a viac. Počet hráčov 2 a viac.

Tabuľka dát

Materiál Papier / Polyetylén
Značka Albi
Vek od 6 rokov
Druh spoločenskej hry Rodinné hry
Počet hráčov 2+
Doba hrania v minútach 30+
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Prevedenia

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook