Hra na sčítavanie a odčítavanie - Raz dva

14,16 €

80712

Nový produkt

Ostatné prevedenia

Popis produktu

Spoločenská hra Raz dva - hra na sčítavanie a odčítavanie je výborná detská hra. Je vhodná pre deti od 5 rokov. Deti si trénujú pomocou hry odčítavanie a sčítavanie.

Prejdite sa po krokodíliom chodníku, kde vás zachráni jedine správne počítanie! Svižná hra s krásnou grafikou, pri ktorej sa nebudú nudiť ani rodičia a deti si natrénujú sčítavanie a odčítavanie.

Vašou úlohou je hádzať kockami, spočítať si o koľko políčok máte postúpiť a takto prejsť celú cestu na hernom pláne, kde číhajú špeciálne políčka ako párne a nepárne čísla, menšie a väčšie čísla alebo skratky.

Priebeh hry: každý hráč si vyberie svoju figúrku a postaví ju na pole ŠTART. Hráči hodia kockou s číslami. Začína ten hráč, ktorý hodil najvyššie číslo. Začínajúci hráč hodí všetkými kockami a utvorí číselný príklad tým, že vezme kocku s vyšším číslom, potom kocku +/− a ako poslednú dá kocku s nižším číslom. Hráč potom spočíta alebo odčíta čísla a posunie svoju figúrku o príslušný počet polí. Hráč napríklad hodí 3 + 2, posunie sa teda o 5 polí. Ak hráč hodí kombináciu, ktorá sa rovná nule (5 − 5 = 0), figúrku neposúva. Potom je na rade ďalší hráč. Hráč, ktorý ako prvý dôjde na pole CIEĽ, vyhráva.

Akčné polia na hernom pláne:

Párne alebo nepárne: keď figúrka hráča skončí na niektorom z týchto polí, hráč hodí jednou číselnou kockou. Ak hodí číslo, ktoré určilo akčné pole, posunie svoju figúrku o hodený počet polí vpred. Ak hodí opačné číslo, teda nepárne na párnom poli a naopak, zostáva stáť a musí to skúsiť v ďalšom kole.

Pole s číslami: keď figúrka hráča skončí na niektorom z týchto polí, hráč hodí akčnou kockou. Číslo na hracom poli určuje, o koľko polí sa bude hráč posúvať. Ak hodí +, posúva sa o príslušný počet polí vpred. Ak padne −, posúva sa o určený počet polí vzad. Ak napríklad vaša figúrka skončí na poli 3 a kockou hodíte +, posúvate sa o 3 políčka dopredu. Ak hodíte −, posúvate sa o 3 políčka dozadu.

Skratka: keď hráč skončí svoj ťah na tomto poli, posunie svoju figúrku podľa šípok na hernom pláne.

Nekonečná slučka: všetci hráči musia prejsť touto slučkou podľa vyznačených šípok. Hráči sa pohybujú v smere hodinových ručičiek dovtedy, kým skončia svoj ťah presne na políčku VÝCHOD. Potom môžu slučku v ďalšom kole opustiť.   

Hra obsahuje: herný plán, 2 kocky s číslami, akčnú kocku, 4 figúrky v tvare zvieratiek a pravidlá. Spoločenská hra je vhodná pre deti od 5 rokov. Doba hrania je 15 minút a viac. Počet hráčov 2-4.

Parametre produktu

MateriálPapier / Polyetylén
ZnačkaAlbi
Vekod 5 rokov
Druh spoločenskej hryHry pre deti
Počet hráčov2-4
Doba hrania v minútach15+
DodanieDo týždňa

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Hra na sčítavanie a odčítavanie - Raz dva

Hra na sčítavanie a odčítavanie - Raz dva

Spoločenská hra Raz dva - hra na sčítavanie a odčítavanie je výborná detská hra. Je vhodná pre deti od 5 rokov. Deti si trénujú pomocou hry odčítavanie a sčítavanie.

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):