Popis produktu

Spoločenská hra Vše nej je zábavná párty hra pri ktorej zažijete veľa prekvapení. Výborná je pre všetkých čo majú radi darčeky a zábavu.

Kto túto hru nehral, nepochopí. Kto ju hral, bude ju chcieť hrať stále dokola!!! To skutočne áno! Vyberajte najvhodnejšie darčeky pre ostatných hráčov a ostatní sa zasa budú snažiť darovať čo najlepší darček Vám.

Darčeky sú rôzne - hodina vo fitness, zoskok padákom, pivo na celý rok zadarmo, ochutnávka múčnych červov. Pokiaľ správne vyberiete pre niekoho darček, postúpite bližšie k cieli. Pokiaľ vám niekto vyberie super darček, tak tiež postúpite.

Hra je rozdelená na kolá. Na začiatku každého kola sa rozloží otvorená ponuka darčekových kartičiek. Celá hra obsahuje 640 darčekov. Každý hráč dá pomocou darovacích žetónov všetkým spoluhráčom po jednom darčeku (tajne). Potom umiestní na rozložené darčeky, ktoré si vybrali spoluhráči, svoje žetóny priania, pomocou ktorých sa vyjadruje záujem o ten ktorý darček. Žetóny priania sú odstupňované (Skvělé, Dobré, Ucházející, Nepřijatelné). Nakoniec sa všetky žetóny otočia a začne sa bodovanie. Ak dôjde ku zhode darovacích žetónov a žetónov priania, príjemca aj darca dostávajú body: Skvelý darček: po 3 body, Dobrý darček: po 2 body,  Uchádzajúci darček: po 1 bod,  Žiadna zhoda (na darčeku neleží žetón priania): po -1 bod , Neprijateľný darček: po -4 body. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý získa maximum bodov na oboch stupniciach - dávacej a dostávacej.

Hra obsahuje:  - 620 darčekových kariet, - herný plán, - 8 vrecúšok s hernými žetónmi a figúrkami, - české a slovenské pravidlá.  Je vhodná pre deti od 8 rokov. Doba hrania je 45 minút a viac. Počet hráčov môže byť 3-8.

Parametre produktu

MateriálPapier / Polyetylén
ZnačkaAlbi
Vekod 8 rokov
Druh spoločenskej hry Párty hry & humor
Počet hráčov3-8
Doba hrania v minútach45+
DodanieDo týždňa

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Párty hra - Vše nej

Párty hra - Vše nej

Spoločenská hra Vše nej je zábavná párty hra pri ktorej zažijete veľa prekvapení. Výborná je pre všetkých čo majú radi darčeky a zábavu.

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):