Ježkove oči

79566

Nový produkt

Albi

Spoločenská hra s názvom Ježkove voči je kartová hra rovnakého formátu ako spoločenská hra 6 berie. V tejto hre zbierate karty rovnakých farieb. Mať dve karty je perfektné, tretia karta Vám prinesie záporné body.

Viac detailov

9,16 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Tri je veľa! Dve je magické číslo.

Kartová hra od výrobcov 6 bere! na princípe odoberania kariet z rady a zbieranie kariet rovnakých farieb. Na začiatok hry sa vyložia na stôl karty. Karty majú hodnoty 0, 30 a 60. Následne každý hráč dostane balíček s dvadsiatimi kartami. Hráči si z nich zoberú osem do ruky a hra začína. Keď ste na rade, musíte vyložiť na stôl jednu kartu tam, kam patrí - do správnej číselnej rady na správne miesto v poradí. Pokiaľ do rady pridáte piatu kartu, musíte si z danej rady zobrať všetky karty, ktoré nasledujú vašu kartu a vyložiť ich pred seba zoradené podľa farebnosti. Ak na konci hry máte jednu alebo dve karty rovnakej farby, získavate za ne víťazné body. Pokiaľ si budete musieť vziať aj tretiu kartu rovnakej farby, víťazné body strácate. Bonusové víťazné body môžete získať počas, alebo na konci hry. Stačí ak máte dostatočné množstvo kariet rôznych farieb.

Hra končí vtedy, keď každý hráč zahrá 18 zo svojich 20 kariet. Ten hráč, ktorý má na konci hry najviac bodov, vyhráva.

Hra obsahuje: 90 číselných kariet, 4 karty "priebežných bonusov", 4 karty "záverečných bonusov" a pravidlá v českom a slovenskom jazyku.

Spoločenská hra je vhodná pre deti od 10 rokov. Doba hrania je 25 minút a viac. Počet hráčov je 2-4.

Tabuľka dát

Materiál Papier / Polyetylén
Značka Albi
Vek od 10 rokov
Druh spoločenskej hry Kartové hry
Počet hráčov 2-4
Doba hrania v minútach 25+
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook