Kartová hra pre dvoch Bang Duel

76860

Nový produkt

Albi

Spoločenská hra Bang Duel je kartová hra pre dvoch. Spoločenské hry Bang sú veľmi obľúbené a sú z prostredia Divokého západu.

Viac detailov

14,99 €

Pridať do zoznamu želaní

Detaily

Obľúbená kartová hra BANG! z prostredia Divokého západu prichádza v prevedení pre dvoch hráčov.  Konečne nadišiel čas, kedy sa zákon stretne tvárou v tvár so zločinom. Neľútostný boj do posledného muža si žiada nepriestrelnú stratégiu a chladnokrvnú taktiku.

Rozostavte svojich pištoľníkov na miesta a udeľujte im príkazy, ktoré Vás dovedú k víťazstvu. Bang! Duel je samostatná hra pre dvoch hráčov, ku ktorej nepotrebujete základnú hru Bang! Hráči si rozdelia strany, za ktoré budú hrať - muži zákona proti banditom. Zvíťazia ostrieľaní strážci zákona alebo sa ako poslední budú smiať neľútostní banditi? 

Princíp hry: Hru hrajú dvaja hráči. Každý hráč ovláda svoju skupinu pištoľníkov. Každá skupina má dva typy postáv - aktívne postavy a postavy v zálohe. Každý hráč má svoj balíček kariet. Tieto balíčky sa ale v priebehu hry zmiešajú dokopy. V hre víťazí ten, kto ako prvý vyradí postavy svojho protivníka. Zvyčajne sa hrá so štyrmi postavami.

Hra obsahuje niekoľko typov kariet. Karty akcie majú hnedý okraj a ich efekt sa vyhodnotí okamžite. Karty vybavenia majú modrý okraj a ich použitie má dlhodobý efekt. Bang! karty majú červený okraj - nimi útočíte na súperovu aktívnu postavu, za každý ťah môžete túto kartu zahrať iba jednu.

Obsah: - 80 hracích kariet, - 24 kariet postáv, - 4 prehľadové kraty, - 1 karta prípravy, - 20 žetónov nábojov, - 2 žetóny aktívnych postáv, - pravidlá v slovenskom a českom jazyku.  

Spoločenská hra je vhodná pre deti od 8 rokov. Doba hrania je 30 minút a počet hráčov je 2.

Tabuľka dát

Materiál Papier / Polyetylén
Značka Albi
Vek od 8 rokov
Druh spoločenskej hry Kartové hry
Počet hráčov 2
Doba hrania v minútach 30
Dodanie Do týždňa

Recenzie

Napísať recenziu

Kartová hra pre dvoch Bang Duel

Kartová hra pre dvoch Bang Duel

Spoločenská hra Bang Duel je kartová hra pre dvoch. Spoločenské hry Bang sú veľmi obľúbené a sú z prostredia Divokého západu.

Prevedenia

 • Kód: 99192

  Výrobca: Albi

  Kartová hra Bang
  Recenzie: 0

  Kartová spoločenská hra Bang je veľmi obľúbenou hrou. Vystupujú v nej postavy šerifa, banditov, odpadlíka a pomocníka. Kto z nich bude najlepší?

  9,99 €
 • Kód: 99273

  Výrobca: Albi

  Kartová hra 6 bere
  Recenzie: 0

  Zábavná kartová spoločenská hra 6 bere je strategická hra vhodná od 10 rokov. V tejto zaujímavej hre ide o to, že sa musíte zbaviť svojich kariet, a získať čo najmenší počet kariet s kravami.

  8,33 €
 • Kód: 79566

  Výrobca: Albi

  Ježkove oči
  Recenzie: 0

  Spoločenská hra s názvom Ježkove voči je kartová hra rovnakého formátu ako spoločenská hra 6 berie. V tejto hre zbierate karty rovnakých farieb. Mať dve karty je perfektné, tretia karta Vám prinesie záporné body.

  9,16 €

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook