Spoločenská hra Pivná párty

12,49 €

76133

Nový produkt

Popis produktu

Spoločenská hra s názvom Pivná párty je výbornou hrou na každú párty. V tejto párty hre rozhoduje dobrý postreh a rýchla reakcia. Hra s ktorou sa rozhodne nebudete nudiť doma ani v krčme.

Máte radi čapované alebo fľaškové? V tejto párty hre to nie je podstatné, pretože v nej rozhoduje dobrý postreh a rýchla reakcia. Väčšina pohárov alebo fliaš vypadá podobne, ale len niektoré sú skutočne rovnaké. Zakaždým, kedy sa na stole objavia dve úplne rovnaké fľaše alebo poháre, musíte čo najrýchlejšie zacinkať na zvonček. Ten, kto je najbystrejší, získa v danom kole všetky fľaše a poháre s pivom. Vyhráva hráč, ktorý ich má na konci hry najviac. Ak ste zazvonili na zvonček v zlom okamihu, dáte si tri veľké hlty ​zo svojho nápoja.

Príprava hry: Nalejte si alebo objednajte svoj obľúbený nápoj. Zvonček položte doprostred stola tak, aby naň každý dobre dočiahol. Karty riadne zamiešajte a rozdajte rovnomerne medzi hráčov. Prebytočné karty vráťte naspäť do krabice. Každý hráč vytvorí zo svojich kariet balíček, ktorý položí pred seba na stôl tak, aby strana s pohárom alebo fľaškou smerovala dole.

Priebeh hry: Začína hráč s najväčším pivným mozoľom. Odkryje zo svojho balíčka hornú kartu a položí ju pred seba na stôl. Potom je hneď na rade sused po jeho ľavici. Tak vznikne v priebehu hry pred každým hráčom ďalší, odkrytý balíček. Vždy platí karta, ktorá je navrchu balíčka. Všetci hráči postupne odkrývajú svoje karty tak dlho, kým sa neobjavia dve rovnaké fľaše, alebo dva úplne totožné poháre. Až sa tak stane, každý hráč (či už je na rade alebo nie) sa snaží čo najrýchlejšie zazvoniť na zvonček. Hráč, ktorý zazvonil prvý, získava všetky odkryté karty vrátane svojich vlastných. Získané karty dá naspodok svojho balíčka obrázkami dole. Všetci ostatní hráči si dajú jeden veľký hlt zo svojho nápoja. Potom začína ďalšie kolo. Začína hráč, ktorý vyhral minulé kolo, a odkryje novú kartu zo svojho balíčka.

Zlé zazvonenie! Ak ste zazvonili na zvonček v zlom okamihu, dáte si tri veľké hlty zo svojho nápoja. Navyše dáte zo svojho balíčka so zakrytými kartami každému hráčovi po jednej karte. Protihráči si ju dajú naspodok svojich balíčkov so zakrytými kartami. Ostatné odkryté karty nechajte na stole, stále budú v hre. Ďalšie kolo začína hráč, ktorý zle zazvonil.

Koniec hry: Ak je hráč na rade v okamihu, keď už nemá žiadnu kartu na odkrytie, vypadáva z hry. Ostatní hráči hrajú ešte tak dlho, kým sa neobjavia dve rovnaké fľašky alebo dva rovnaké poháre. Najrýchlejší hráč potom naposledy pozbiera získané karty a hra končí. Hráči zrátajú svoje karty. Ten z hráčov, ktorý má najviac kariet, sa stáva víťazom a môže požadovať od posledného hráča ako odmenu jedno pivo v akejkoľvek podobe. 

Hra obsahuje: 55 kariet, zvonček a pravidlá. Je vhodná len od 18 rokov. Doba hrania je 15 minút a viac. Počet hráčov môže byť od 2 do 6.

Parametre produktu

MateriálPapier / Polyetylén
ZnačkaAlbi
Vekod 18 rokov
Druh spoločenskej hry Párty hry & humor
Počet hráčov2-6
Doba hrania v minútach15+
DodanieDo týždňa

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Spoločenská hra Pivná párty

Spoločenská hra Pivná párty

Spoločenská hra s názvom Pivná párty je výbornou hrou na každú párty. V tejto párty hre rozhoduje dobrý postreh a rýchla reakcia. Hra s ktorou sa rozhodne nebudete nudiť doma ani v krčme.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):