Znížená cena Detská trojkolka Joy

Detská trojkolka Joy

91,19 €

-5%

95,99 €

Nový produkt

Popis produktu

Detská trojkolka Joy od značky Smart Trike.

Detská trojkolka Joy od značky Smart Trike je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov. Je vhodná na každodennú prechádzku. Je vhodná pre deti od 10 mesiacov do 3 rokov. Má kovovú konštrukciu a gumové kolieska.

Trojkolka obsahuje stúpadlá, a tak dieťa nemusí šliapať a môže byť vezené. Pedále sa dajú nadstaviť do polohy, kedy sa otáčajú spolu s predným kolesom alebo do polohy voľnobehu kde sú pedále na koliesku nezávislé. Stúpadlá sa tiež dajú zložiť úplne pod trojkolku, a tak vôbec nezavadzajú. 

Od 10 do 15 mesiacov má dieťa obručovitú hrazdu, ktorá zaisťuje bezpečie pre najmenšie dieťatko. Od 18 mesiacov môžme hrazdu odinštalovať a tak dieťatko využíva len trojbodový bezpečnostný pás. Od 30 do 36 mesiacov je možné odinštalovať vodiacu tyč a dieťa môže trojkolku využívať do vtedy kým z nej nevyrastie. Zvýšená opierka chrbta má kvalitný poťah a je s trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorý je nevyhnutný.

Trojkolku si obľúbia aj rodičia, pretože teleskopická vodiaca tyč a prepínanie pedálov na voľnobeh zaručí jednoduché ovládanie.Trojkolka obsahuje polohovateľnú striešku, ktorá sa dá kedykoľvek zložiť. Chráni dieťa pred UV žiarením. Ďalej trojkolka obsahuje teleskopické madlo pre rodičov, ktoré je nastaviteľné a odnímateľné, pedále, ktoré sú protišmykové,  nakladaciu korbu a kvalitnú tašku pripevnenú na vodiacej rukoväti. Nosnosť trojkolky je do 17kg. Rozmery trojkolky sú:  šírka 22 cm x dĺžka 44,2 cm x výška 60,5 cm. Trojkolka je v zeleno-červeno-žltej farbe.

Parametre produktu

MateriálKov
Hmotnosť7kg
ZnačkaSmart Trike
Nosnosťdo 17kg
PolohovateľnosťNie
StrieškaÁno
Nastaviteľné sedadloNie
Zvonček / KlaksónNie
BrzdaÁno
Typ trojkolky alebo štvorkolkyTrojkolky s tyčou
Opierka na nohyÁno
Dĺžka dodaniaDo dvoch týždňov
Výška60cm
Šírka22cm
Dĺžka44cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Detská trojkolka Joy

Detská trojkolka Joy

Detská trojkolka Joy od značky Smart Trike.

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (25):