Detská trojkolka Ceety

250,79 €

-5%

263,99 €

Nový produkt

Popis produktu

Detská trojkolka Ceety od nemeckej značky Puky. 

Detská trojkolka Ceety od nemeckej značky Puky. je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov. Je výborná na každodennú prechádzku aj na ihrisko. Je vhodná pre deti od 18 mesiacov do 4 rokov. Trojkolka je ako stvorená pre mamičky, pri ktorých je na prvom mieste flexibilita a pohodlnosť. Je výborná na zdokonaľovanie motorickej funkcii, koordinácie rúk a nôh. Deťom prináša radosť z jazdy. Má kovovú konštrukciu s práškovým lakom, ktorý je odolný voči poškriabaniu a komfortné pneumatiky. Trojkolka sa jednoducho ovláda a má priestorovo úsporné skladanie. 

Pedále sa dajú nadstaviť do polohy, kedy sa otáčajú spolu s predným kolesom alebo do polohy voľnobehu kde sú pedále na koliesku nezávislé.Trojkolka má tiež možnosť uzamknutia riadidiel. Trojkolku si obľúbia aj rodičia, pretože má teleskopickú vodiacu tyč, ktorá je výškovo nastaviteľná, a zaručí jednoduché ovládanie a plnú kontrolu nad svojim dieťatkom.Trojkolka obsahuje nastaviteľné pohodlné, športové sedadlo s adaptívným operadlom, ručnú brzdu, batožinovú priehradku s prepravnou taškou a nožnú opierku. Má aretáciu riadidiel a vodiacej tyče, obmedzenie uhla natočenia kolies a bezpečnostné rukoväte.

Nosnosť trojkolky je do 25kg. Rozmery trojkolky sú:  šírka 48 cm x dĺžka 77 cm x výška polohy riadidiel 49 cm. Trojkolka je v červenej alebo šedej farbe. 

Parametre produktu

MateriálKov
Hmotnosť9,5kg
ZnačkaPuky
Nosnosťdo 25kg
PolohovateľnosťNie
StrieškaNie
Nastaviteľné sedadloÁno
Zvonček / KlaksónNie
BrzdaÁno
Typ trojkolky alebo štvorkolkyTrojkolky s tyčou
Opierka na nohyÁno
DodanieDo dvoch týždňov
Výška77cm
Šírka48cm
Dĺžka49cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Detská trojkolka Ceety

Detská trojkolka Ceety

Detská trojkolka Ceety od nemeckej značky Puky. 

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):