Detská trojkolka Spark

113,04 €

-5%

118,99 €

Nový produkt

Popis produktu

Detská trojkolka Spark od značky Smart Trike.

Detská trojkolka Spark od značky Smart Trike je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov. Je vhodná na každodennú prechádzku. Je vhodná pre deti od 10 mesiacov do 3 rokov. Má kovovú konštrukciu a gumové, odpružené  kolieska.

Trojkolka obsahuje stúpadlá, a tak dieťa nemusí šliapať a môže byť vezené. Pedále sa dajú nadstaviť do polohy, kedy sa otáčajú spolu s predným kolesom alebo do polohy voľnobehu kde sú pedále na koliesku nezávislé. Stúpadlá sa tiež dajú zložiť úplne pod trojkolku, a tak vôbec nezavadzajú. 

Od 10 do 15 mesiacov má dieťa obručovitú hrazdu, ktorá zaisťuje bezpečie pre najmenšie dieťatko. Od 18 mesiacov môžme chrbotvú opierku odinštalovať a tak dieťatko využíva len obručovitú hrazdu s trojbodový bezpečnostným pásom. Od 24 mesiacov je možné sklopiť pedále, aby sa dieťatko naučilo šliapať. A od 36 mesiacov sa môže odinštalovať vodiaca tyč a dieťa môže jazdiť samé. Zvýšená opierka chrbta má kvalitný poťah a je s trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorý je nevyhnutný. 

Trojkolku si obľúbia aj rodičia, pretože teleskopická vodiaca tyč a prepínanie pedálov na voľnobeh zaručí jednoduché ovládanie.Trojkolka obsahuje polohovateľnú striešku, ktorá sa dá kedykoľvek zložiť. Chráni dieťa pred UV žiarením. Ďalej trojkolka obsahuje teleskopické madlo pre rodičov, ktoré je nastaviteľné a odnímateľné, pedále, ktoré sú protišmykové,  nakladaciu korbu, držiak na nápoj, malú kapsičku na drobnosti pripevnenú na rukoväti a kvalitnú tašku pripevnenú na vodiacej tyči. Nosnosť trojkolky je do 20kg. Rozmery trojkolky sú:  šírka 29 cm x dĺžka 37 cm x výška 64 cm. Trojkolka je v štyroch farebných variantoch, modrej, zelenej, červenej a bielej.

Parametre produktu

MateriálKov
Hmotnosť7kg
ZnačkaSmart Trike
Nosnosťdo 20kg
PolohovateľnosťNie
StrieškaÁno
Nastaviteľné sedadloNie
Zvonček / KlaksónNie
BrzdaNie
Typ trojkolky alebo štvorkolkyTrojkolky s tyčou
Opierka na nohyÁno
DodanieDo dvoch týždňov
Výška64cm
Šírka29cm
Dĺžka37cm

Recenzie zákazníkov

Pridajte recenziu

Detská trojkolka Spark

Detská trojkolka Spark

Detská trojkolka Spark od značky Smart Trike.

Spýtajte sa na produkt

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktu, kontaktujte nás.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):